Akurát že tí piloti zo Sliača nikdy pred tým v stíhačke nelietali
Akurát že tí piloti zo Sliača nikdy pred tým v stíhačke nelietali
Aký je zdroj týchto čísiel?
:D Zase blúzniš. Na čo sem píšeš takéto bludy?
Čo majú sankcie spoločné s Kazachstanom? Pletieš jedno cez druhé.
Ďalší morálny mrzak. Nazivas usvedčených vrahov nevinnými. Hanbi sa
Kto a kedy konkrétne chcel od Ruska aby poskytlo všetko svoje územie a nerastné zdroje? Buď konkrétny.
Jedna havária znamená rozpadanie infraštruktúry?
Podľa mňa si len troll snažiaci sa odpútať pozornosť od toho že Rusi už rok vraždia Ukrajincov
Fakty vravia niečo iné. Pozri si zahraničný obrat Ruska za rok 2021 a rok 2020.
Zarátal si do svojho konštatovania aj obnovu civilnej infraštruktúry?
Základná sieť ciest a mostov, elektrárne a energetické rozvody, základná vybavenosť ako sú školy, škôlky, nemocnice, obnova potravinárskeho priemyslu, výstavba obydlí zničených ruských besnením, alebo predpokladáš že každý dostane 200k na ruku a viac mu nebude treba?
Ja za spam považujem skôr tvoj príspevok. Je to vec názoru...
...hovoril elektrikár z Poľska?
Dojemná starosť ruského mužíka o blaho Američanov. Avšak s týmto článkom to vôbec nesúvisí.
A čo si tým chcel povedať?
Takže rusáci sa v podstate priznali k porušovaniu 4. ženevskej konvencie, článku 24.
Gratulujem
Máš tam chybu mužík.
Ľudstvo je tesne pred pred jadrovým konfliktom pre Rusko a tu sa niekto zamýšľa nad zväčšujúcou sa kalužou..
:D to je fakt sila, čo sú niektorí ľudia vyprodukovať.
Z teba museli mať v škole obzvlášť radosť
Nie, nejdeme. Veď ďalej sa píše "nepredstavoval hrozbu ani nebol kvalifikovaný ako provokatívny akt."
Takže nerozumieš tomu asi preto, že si to nedočítal do konca.
Slobodu slova na ruský spôsob treba aplikovať aj na miestnych mužíkov. 6 rokov basy za status o tom že Rusi zbombardovali divadlo a že pri tom zomreli civilisti.
Hnus.
Jasné. Dopadne to ako azovstal.
Len absolútny dezolat môže oslavovať vraždenie.
Hanbi sa kotlebka
Odporúčame