Ja neviem o žiadnom...
Naopak o niekoľkých opačných...
Ja neviem o žiadnom...
Naopak o niekoľkých opačných...
Už sa len zamyslieť, prečo by India chcela pomáhať rusku....
Ty si typický komunista...hodnotiť deti na základe práce ich rodičov.
To je krása sledovať toto vaše zúflastvo
Jo....zúfalstvo v každom z nich
Nechaj ho...praskajú mu nervy. Nevie sa rozhoduť či ho neznáša preto lebo bol v komunistickej strane, alebo preto že tam nebol...
Nezabudni na scientológov, dezolé
Tak teda ako vadí ti že bol komunistom, alebo že už nie je komunistom?
To je zúfalého náreku miestnych dezolátov :D
Radosť sledovať
Tak teraz neviem. Vadí ti že bol komunista, alebo že sa iba tváril že je komunista?
Moc dlho si rozmýšlal nad tou otázkou...kto asi platí za cesty prezidenta...akékoľvek.
Ty ako kovaný komunista by si sa mal tešiť
Koľko rokov bol členom komunistickej strany?
Odporúčame