Aj policajti majú čísla ako väzni v koncentračných táboroch?
Aj policajti majú čísla ako väzni v koncentračných táboroch?
My vedieme vojnu s ruskom? Od kedy presne?
Ktorej časti slovného spojenia "medziročné porovnanie" nerozumieš?
Raz darmo. Rusáci sú mierotvorcovia. O tom nemôže byť žiadna pochybnosť.
Mužík nešťastný. Bachmut už zrovnaný so zemou je. Stačí prestať trolliť a pozrieť si fotky.
Kde pýta zelensky od niekoho ľudí?
USA alebo Rusko denne vypáli desiatky rakiet a zabíja Ukrajincov?
Ty si fakt hlavička. Síce prázdna, ale hlavička.
Máš tam chybu...Rusko behom necelého roka začalo vyrábať čínske autá.
Máš problém odpovedať na jednoduchú otázku?
Koľko traktorov trafili ?
Jeden deň obvinia kaliho, druhý deň niekto nahlási výbušninu u lipsica....
Určite to bude ľavé video
A Rusi v podstate na Ukrajine nikoho nezabili a vôbec tam nie sú.
Tak či tak rusák bude platiť obnovu Ukrajiny
Jasné...inak bombardujú každý deň, ale dnes nie. Lebo troll napísal...
Maska dole mužík... Si obyčajný vojnový štváč.
Porazia. Tým skôr, že tá ruská "demokracia" čím ďalej, tým viac odkrýva svoju podstatu
Táto schopnosť tebe evidentne chýba.
Stalin je jedným z najväčších vrahov histórie ľudstva
Tento príspevok znie dosť úsmevne, vzhľadom na to čo si tu pred pár dňami vypisovať ohľadom referenda....
Samozrejme že sa aj policajti boja, keď nesú obvinenie mafiánovi.
Odporúčame