Sú také na nič, že sa kvôli nim vyhrážajú jadrovými zbraňami a tass o nich denne píše...
Sú také na nič, že sa kvôli nim vyhrážajú jadrovými zbraňami a tass o nich denne píše...
Či to nebude tým, že neutekajú.
Uľavilo sa ti, že si urazil ženu, ktorú ani nepoznáš?
Až toľko ťa to nezaujíma, že si si otvoril článok, prečítal, otvoril debatu a napísal komentár :D
https://ukrainetoday.org/2023/01/25/the-un-c…
To je hnus, čo sú schopní obhajovať miestni mužíci
Tass sa tomu intenzívne venuje už niekoľko dní...
Z laosu už poslali. 30 kusov t34. Je len otázka času, kedy ich rusáci pošlú na front
:D
Ako v utorok informoval britský denník The Guardian, predstaviteľka ruského ministerstva výstavby Julija Maximovová podľa agentúry TASS uviedla, že obnova oceliarní v Mariupole, okupovanom Ruskom, nie je „možná ani rentabilná".
...tak dopadne všetko kde ostanú rusáci. Spálená zem.
Rus sa hlavne odstrihol od morálky a ľudskosti
Nechápem ako dodávka tankov môže zároveň znamenať predĺženie vojny, keď budú zničené hneď pri dodávke. A prečo sú tieto tanky dôvodom na vyhrážanie sa jadrovými zbraňami, keď na príbehu bojov aj tak nič nezmenia.
Ruská propaganda sa zase nejak stráca vo svojich vyjadreniach...
Takže je v poriadku že tam 8 rokov operovala ruská armáda za asistencie nájomných vrahov vagnerovcov?
Vláda Ukrajiny sa sťažuje na porušenie viacerých článkov Európskeho dohovoru o ľudských právach separatistami Doneckej ľudovej republiky a Luhanskej ľudovej republiky a tiež príslušníkmi ruskej armády, ktorí sa na tomto území nachádzali od apríla 2014.
...toľko k argumentom ruských trollov o 8 ročnom zabíjaní na Ukrajine.
NEboj sa, každého diktátora (aj toho ruského) skôr či neskôr dobehne spravodlivosť.
Bodaj by sa už vzťahy s Ruskom nikdy neupravili, kým nesplatia Ukrajine to čo tam napáchali. Banda vrahov
Západ na Ukrajine ani nebojoval, mužík :D
Rusákom je ľúto, že im už dávno Turci nezostrelili žiadne lietadlo?
Demokracia ruského typu. Kto nesúhlasí s vládou, skončí v base....v najlepšom prípade
Odporúčame