Test automatického sklápania záchodovej dosky....
Test automatického sklápania záchodovej dosky....
Pred rokom nás miestne ruské účty ubezpečovali, že Rusi sú iba na cvičení na svojom území, že si tam môžu robiť čo chcú a že určite nezaútočia na Ukrajinu.
Väčšina z týchto ľudí je tu stále na debate pod rôznymi menami.
A čo politici čo vyslali na Ukrajinu armádu podporovanú nájomnými vrahmi?
:D
44 príspevkov. Vo všetkých obhajuješ ruských vrahov, alebo nadávaš ľuďom čo s tebou nesúhlasia.
Nie nemyslel. Toto je naratív ktorý šíri ruská propaganda v rusku od začiatku konfliktu.
Ruská armáda čelí prakticky celému západu...akurát, že západ sa ešte ani nedostavil.
To veľmi veľa napovedá o stave ruskej armády....
Deep state ti pošepkal :D
Pozerám že si pokročil na ďalšiu úroveň konšpirátorstva. Gratulujem
Máš nový účet, ale nadávky ostali...
:DDDD
Trvalú stopu na našich vzťahoch.
Rusáci nechápu, že nikto s nimi žiadne vzťahy nechce mať, kým neodídu z Ukrajiny?
Využitie Ukrajiny na boj s Ruskom :D
Toto nemohlo napadnúť normálneho človeka.
Najskôr napadnú Ukrajinu a potom vyhlásia že je pre nich hrozbou, ak by museli napadnúť Ukrajinu
„Napriek ich obrovskému úsiliu a prakticky dvojročnej kampani za predčasné voľby, keď hanebne zneužívali pandémiu a celosvetové krízy, prišlo na referendum výrazne menej ľudí, ako keď referendum spolu naposledy organizovali proti vláde Mikuláša Dzurindu,“
Nedochádza im, že ak by v Rusku nesúhlasili s vládou, skončili by v base. Zabudli ako to tu vyzeralo pár rokov dozadu, prípadne si to ani nepamätajú.
Zlé príklady. skús si to po sebe ešte raz prečítať. Sankcie, ponižovanie športovcov, zapieranie nosa medzi očami, dvojitý meter.... atď. určite nie sú dôvodom na použitie jadrovej zbrane. To čo by nasledovalo im za to nestojí (odhliadnuc od ich vlastnej doktríny).
A ak chces porovnávať 2. Sv vojnu s vojnou na Ukrajine, tak nie si pri zmysloch.
Nesúhlasím. Pokiaľ je Ukrajina plná ruských vrahov, nedá sa hovoriť o miery.
Aj rus vie že nemôže použiť jadrovú zbraň na cudzom území (nech sa akokoľvek tvári že východ Ukrajiny je ruský, žiadny štát to neuznáva). Problémy ktoré má teraz s Európou a USA by sa okamžite rozšírili na zbytok sveta (vrátane Číny, Indie ...) To by pre Rusko znamenalo definitívny koniec
A o 5 rokov im odovzdáme aj Slovensko...lebo čo keby sa zase začali vyhrážať.
nevyhovárajú sa...
ako hovorím, popieraš fakty a jediným tvojim argumentom sú urážky
Kde sa na koho Poliaci vyhovárajú?
Poľsko je jedným z najväčších podporovateľov Ukrajiny.
Stoltengerg sa nikdy nevyjadril proti poľskej pomoci ukrajine
Poliaci vyhlásili, že dodajú ukrajine tanky aj bez súhlasu nemecka
Nemecko vyhlásilo, že proti dodávke tankov z poľska nič nepodnikne.
Ďalší popierač faktov :D
Odporúčame