Napísal kotlebovec...
Napísal kotlebovec...
Prepichnuté nosné prepážky už nie sú v kurze pedro?
Len bojuj urážkami proti faktom, trollík.
Aj som si myslel že nikto z ruských trollov nepozná odpoveď.
Hlúposť niektorých ruských trollov nemá hraníc
Ved trollovia jasné hovorili, že Rusi z Lymanu odišli a o mesto sa nebojovalo. Kde sa tam nabrali tie ruské okupantské mŕtvoly?
Mýliš sa. To nie je mapa ukrajinského postupu, ale mapa ruského preskupovania sa :D
Vo výcvikovom stredisku ministerstva obrany Yelan v Sverdlovskej oblasti zahynuli traja mobilizovaní vojaci.
Jeden vo veku 46 rokov spáchal samovraždu, druhý zomrel na následky infarktu, tretí v spojitosti s alkoholom.
To je obraz ruskej armády....
Prepáč. Precenil som ťa. Nepochopíš to, ani keď ti to niekto 3x vysvetlí....
Niekto z ruských trollov by mohol vysvetliť na základe akých zákonov sa konali referendá na okupovanom území.
Skús si zistiť ako fungujú jódové tabletky, nebudeš potom za hlupáka, keď niečo napíšeš.
V Bohuslavke žije 1330 ľudí. Podľa rusov, tu hlasovalo za pripojenie k rusku 1331 ľudí.
Pedro to má ako pracovnú náplň.
jjhc a jjhc
Už vidím, dávam ťa k ostatným tovjim učtom do ignore
Toto vysvetľuje výsledok "referenda"
Trollík. Prezraď nám, aký účet ti zablokovali, aby sme vedeli s kým sa bavíme.
Už sa teším na dovolenku pri mori v ČR
Ale veď doteraz ruskí trollovia, tvrdili, že ukrajinská armáda sa skrýva v škôlkach, obchodných domoch, školách, nemocniciach, obytných domoch, činžiakoch... Zlaď si noty so zbytok trollov.
Skús sem dať nejaké fotky s výsledkami toho hlavanehlava ostrelovania. Ked to trvalo 8 rokov, určite ich bude vela...
Podľa súčasného vývoja sa zastavia na niekde za svojimi hranicami. A to ešte budú radi, že ich ukrajinci neženú ďalej
Odporúčame