Komu to územie patrilo pred 4.10.?
Komu to územie patrilo pred 4.10.?
Trollík, máš aj nejaký vlastný názor, či tvoje IQ dovoľuje iba kopírovať názory iných?
Koho územím je Donbas pred 4.10.?
Ty si fakt veľmi bystrý troll. Fakt občas neviem či môže byť jeden človek tak múdry, alebo je vás perdotrollov viac
A čo s tým spravia? Preskupia sa? :D
:D
Hneď po preskupení, však
Čím viac sa Rusi "preskupujú" tým sú ruskí trollovia agresívnejší
Drž sa témy troll. Došli ti argumenty?
Ačohentizmus si niekam strč. Ukrajina nenapadla Rusko a nevyhráža sa použitím jadrových zbraní. Drž sa faktov.
Trestne výpravy sú čo? Boj proti kadyrovcom a ruskej armáde, ktorá je na ukrajinskom území od roku 2014?
To čo píšeš nedáva zmysel. Ujasni si čo chces povedať.
Klamstvo o denacifikácii už dávno opustili aj Rusi. Veria tomu už iba úplne nemysliaci.
Čím viac Rusi "preskupujú" tým viac sú miestny ruský trollovia agresívni.
Stojí na strane Slovanov a preto požaduje ich zbombardovanie jadrovými zbraňami.
Ty si fakt mysliteľ.
Samozrejme že bol opustený. Ako inak. Rusi ho týždne dobyvali len preto aby ho potom opustili....lebo sa potrebovali "preskupiť"
Slovné spojenie "rôzny jazykovedci" si nechaj zarámovať. Ak sa ťa niekto opýta na výšku tvojho IQ, len mu ho ukáž. Hneď bude všetko jasné.
Ďalší deň a ďalší vyvrazdeny civilný konvoj. Rusi nedokážu bojovať proti armáde, tak vraždia civilistov.
Je tu jasné ešte aj to že si ruský 33 príspevkový trollík popierajúci realitu
Miestnym ruským trollom sa splnili sny o kotloch
Kotlari kde ste? :D
Trollík a ako ublížili Ukrajinci Rusku?
Odporúčame