Neboj, to sa rusom nepodarí.
Áno. Aj zelenski ušiel hneď v prvý deň ....vieme
Klameš troll. Ako vždy.
Čo s tým majú spoločné civilisti? Máš problém pochopiť že ženy a deti sa nemajú zabíjať ani vo vojne?
Ruské hovädzie sa snaží vyzabijat čo najviac civilistov. To je jediné čo dokážu.
To bolo presne to isté stretnutie, kde sa plánoval covid?
Trochu dosť úchylka diskutovať sám so sebou...
asi rovnako, že ukrajinci spachali teroristicky utok. Uvedom si ze na nazore ruska a rusov uz nikomu vo svete nezalezi.
Trištvrte roka bombami zasypávajú celú ukrajinu. Keď im niekto vyhodí do vzduchu most na ich hlavnej zásobovacej trase, je to zrazu terorista. Rusi sú na smiech.
Akurát že niečo podobné rusi na Ukrajine vyhadzujú do vzduchu denne už trištvrte roka.
Ruský trollík, nevšimol si si že Rusko už trištvrte roka bombarduje Ukrajinu?
Akurát, že toto nebol teroristický útok.
Brániaci sa ukrajinci sú zrazu teroristi. To môže vymyslieť iba ruská trollia farma
Prečo ich rusáci pustili?
Ty ruský troll.
Najlepšie by bolo ustúpiť späť na ruské územie.
Tak sem napíš zdroj toho tvrdenia.
Klameš troll.
Je to ďalší účet inteligenta, ktorý tu vystupoval pod mnohými menami v tvare PedroXYZ
Posledným takým krokom bolo napríklad 200 miliónov pre SK a 800 pre ďalšie krajiny...
Odporúčame