Ruskí vrahovia. Jediné čo vedia je vraždiť civilistov.
Ruskí vrahovia. Jediné čo vedia je vraždiť civilistov.
13:30 - UKRAJINA: Ruská armáda zaútočila z lietadiel na kolónu civilných vozidiel v Chersonskej oblasti a najmenej päť ľudí zabila, informovala s odkazom na ombudsmana a oblastného policajného hovorcu Ukrajinska pravda. (ct24)
Uľavilo sa ti?
Súcit s mostom? S hlavnou zásobovacou trasou ruských vrahov?
Ruský troll: Ukrajinci sú teroristi, lebo vyhodili do vzduchu most.
Zatiaľ Rusi: https://9gag.com/gag/a8qYyW3
Kaliber je Pedro. Je to nerozmýšľajúci brigádnik
Lenže to je lepšie. Ty tomu nerozumieš. Setria palivo, ovzdušie, prírodu...
Keďže za ne Ukrajina platí, tak áno
Aký terorizmus? Útok na zásobovaciu trasu je zrazu terorizmom? A čo sú potom denno denné ruské útoky?
:D modulator je modulator, modulu je nosnú frekvenciu. Vysielač je vysielač, skladá sa z niekoľkých častí, jednou z nich môže byť aj modulator. A frekvencia je charakteristická pre vysielač. Modulatoru je to úplne jedno. A frekvencia nie je predprogramovana na čipe, ale je daná oscilacnou frekvenciou oscilatora. Časovač nemá program časovač je časovač, odpočítava.
Vôbec nemáš poňatia o čom píšeš
Modulátor signálu riadení ovládačom s predprogramovaným čipom ...toto je ozaj iba bla bla. Vobec nemáš poňatia
On myslí rusov. Odpoveď je že nie. Nestálo im to za to.
:D tak znova. Prijímač a vysielač sa neprogramujú, ale ladia.
Stále si nejak nevysvetlil, ako zistia ako súbor seba ďaleko aby došlo k správnej synchronizácii pokynov.
Áno infračervené žiarenie je tiež elektromagnetické žiarenie. Ale od rádiového signálu sa veľmi, veľmi odlišuje.
Ako to zistí cez to elektrické vlnenie?
Skús byť konkrétny. Máš šancu dokázať že ozaj niečo vieš (okrem vypisovania urážok)
Ja nemôžem za to že si zvolil príklad pre ktorý je potreba priama viditeľnosť a aj to značne obmedzená vzdialenosťou...
:D začínaš ma baviť. Ako si predstavuješ že ti dva detonatry zistia ako sú ďaleko od seba?
Ty si fakt mimo. Diaľkové ovládanie k tv je infračervena dióda, rovnako ako v tom ovládaní klímy. A jedine v čom sa líšia je frekvencia. Frekvencia sa neprogramuje.
Veľmi zlý príklad. ;)
Si mimo. Aký rozsah signálu? To je úplná hlúposť čo píšeš. Na základe sily signálu (ak toto myslíš "rozsahom") sa nič také uskutočniť nedá.
Prijímač sa neprogramuje. Tváriš sa strašne múdro, ale si úplne mimo.
Odporúčame