Ruské vojská vstúpili na Ukrajinu v roku 2014. To je fakt.
"Vraždenie ľudí s iným než kyjevským názorom, testovanie biozbraní na vybranej časti obyvateľstva, posun hraníc NATO." Sú klamstvá pre ľudí čo nie sú schopní rozmýšľať.
Ruské vojská vstúpili na Ukrajinu v roku 2014. To je fakt.
"Vraždenie ľudí s iným než kyjevským názorom, testovanie biozbraní na vybranej časti obyvateľstva, posun hraníc NATO." Sú klamstvá pre ľudí čo nie sú schopní rozmýšľať.
Trollík, neveríš vlastným očiam? Si úbohý.
Trollík nešťastný. Skús nám napísať, ktorý štát má armádu na cudzom území. Rusi, či Ukrajina?
Ty budeš pekne poslusna ovečka. V Ukrajine zomrelo 5000 ruských vojakov, preto Rusi teraz mobilizujú. A to že ich Ukrajinci ženú smerom na Rusko je iba preskupovanie.... My vieme.
To je jasné ty ruský troll. Preto si takto dopadol
Neklam súdruh. Koľko ich pustili?
To je hlúposť. Rusi museli túto vojnu plánovať minimálne rok dopredu.
To je tak keď u niekoho nastúpi starecká demencia už v päťdesiatke.
Ale samozrejme. A Rusi neumierajú a preto treba mobilizáciu.
To je pre Ukrajinu veľmi dobrá správa.
Svine ruské!
A kde 8 rokov systematicky zabíjali Rusov? Koľko ich systematicky zabili?
Sústreď sa troll. Pýtam sa na vojakov. Bojujú tam či nie?
A koľko tých USA vojakov je na Ukrajine a kde presne sú?
Redakcia by mala mazať hlavne ruských trollov.
Na tu sú diagnózy.
:D ďalší troll čo nepochopil že suverénny štát, Ukrajinu napadlo Rusko. Nevadí trollík. Tebe nedochádza asi veľa vecí ...
Ruská propaganda dostáva na hubu priamo od Rusov. Ale hlavne že trollkovia ďalej idú svoje. :D
Odporúčame