Ty to máš pekne pomotané v gebulke
Z vás dvoch vaša inteligencia len tak srší.
Rodičia musia byť na vás hrdí.
A ja že to územie obsadili rusi a oni to boli podľa teba amíci. Na teba musí byť rodina hrdá.
160 príspevkový trollík, tak prečo ich čítaš?
Ináč by si tam už bol, však ty hrdina :D
Tradičné ruské vyhrážanie sa jadrovými zbraňami. Ak ich Rusi pouziju stratia tichú podporu Číny a nezávislosť Indie. To bude koniec Ruska ako takého...
Prečo Putinovi nepovedali, že preskupuje a vlastne neustále vyhráva? Prečo mu nepovedali že mobilizáciu netreba, lebo rusi na ukrajine prakticky nezomierajú? Nemusel by vyhlásiť mobilizáciu...
Zaspal si dobu. Slováci zobrali veci do svojich rúk a vyhnali ficomafiu
:D "Dobrovoľníci"
Jasné trollík. Na ukrajine útočí západ. Ty budeš mysliteľ, ako putin stratég
Ešte že si našli takého skvelého podporovateľa, ako je geniálny stratég Putin
Čo kremel poprie, bude druhý deň realitou.
:D ty si fakt dobrý
Tak to je dosť veľká rana pre teóriu denacifikácie.
Prepúšťať tých "najväčších nacistov" priamo z toho "najnacistickejšieho pluku" Azov.
Obdivovatelia geniálneho stratéga
Lepší budíček pre rusov ako mobilizácia by nikto asi nevymyslel. Ďalší geniálny ťah geniálneho stratéga.
Už niekto došiel na to, prečo rusi mobilizujú, keď vyhrávajú a ich vojaci na Ukrajine nezomierajú?
Ty troll, nevadí ti že vojnu začal Putin?
Áno, smeráci to tak na základe vlastných skúseností určite vidia...
:D pán ma rád humor.
Rusi neboli schopní zničiť ani ukrajinské letectvo.
Samozrejme že keď rusák jeden deň povie, že mobilizácia nebude, tak ju hneď na druhý deň spustí....len netUsim prečo, keďže ruská armáda vyhráva a nemá žiadne straty.
Odporúčame