Zdravíme
To bude nejaký fotośop. Kazdy správny ruský troll predsa vie, že všetky himarsy boli dávno zničené udatnou ruskou armádou.
Zakázať spievanie piesní s kritickým obsahom proti rusku :D
Tak tomu sa hovorí sloboda na ruský spôsob. Toto na vás ruskí trollovia.
Čo to ten pariarcha trepe? Rusku nikdy nebolo lepšie, sankcie nefungujú.
Samozrejme trollík. Ukrajina chce návrat do 80. rokov a chce byť ruským vazalom.
:D aterz skús nejaké fakty namiesto ruskej propagandy.
NATO je na Ukrajine? Zase si mimo :D
:D ty si fakt mimo. Splietaš dve na tri a polovica z toho si ešte aj proti rečí. Tráp sa ďalej sám ruský trollík.
A ešte donútili úbohých rusov aj zaútočiť na Ukrajinu. však.
Trollík. Diplomatickým riešením z pohľadu Ruska je zabratie polovice územia a vojenská kontrola nad zbytkom. Ty diplomat, veď sa pozri čo vlastne od Ukrajincov žiadate.
Netrep hlúposti mužík. S hitlerom sa spojili práve Rusi.
Škoda že si nechodil do školy, vedel by si to.
Takže doteraz sa iba hrali. Tisíce rakiet, delostreleckých granátov. Ničenie civilnej infraštruktúruy, zabíjanie civilistov...to všetko je iba hra.
Rusi fakt nemajú medzi civilizovanými ľuďmi čo hľadať. A taký ako ty tiež.
Zabíjanie potrebuje NATO a preto rusáci vraždia Ukrajincov. Ty si fakt hlavička. Prázdna, ale hlavička...
Ukludni sa mužík. Rusák po Ukrajine dlho nikoho nenapadne. Kým sa z tohto spamätá, prejdú roky.. mimochodom Rusi od začiatku konfliktu zabíjajú civilistov. To je fakt.
Asi preto že je mimo frontu, má voľné kapacity a vybavenie.
To bolo zrkadlo, kam si sa kukal.
Smerácke ovečky poslušne prežúvajú.
Ty si to odhalil. Rusi na Ukrajine neumierajú. Prekročením hranice sa stali nesmrteľní.
ahaaaa, takže ono to ozaj nie je vojna, len špeciálna operácia. Ešte že tak, lebo ak by to bola vojna, potom by ruské okupačné vojská vtrhli na ukrajinu a zabíjali civilistov...
Odporúčame