Takýmto už hej
Keď jej muž chodil v pohode má záhradku, tak je to určite všetko ok.
Ani včera vlastne Rusi nezbombardovali elektráreň. Lebo muž kolegyne tvojej ženy určite v pohode na záhradke aj svietil
Takýmto už hej
Keď jej muž chodil v pohode má záhradku, tak je to určite všetko ok.
Ani včera vlastne Rusi nezbombardovali elektráreň. Lebo muž kolegyne tvojej ženy určite v pohode na záhradke aj svietil
Trollík, ale veď to sa už deje od začiatku.
A koľko Washingtonskych ozbrojených okupantov sa nachádza na Ukrajine?hadza
Prečo má ísť civilné obyvateľstvo do krytov, keď útoky sú "vysoko presné"?
Takže nie americká armáda, ale vláda?
Tak to sa dosť mýliš. Konkrétne "mimo" ktorý zákon je pentagram?
Evidentne nie.
Aký je zdroj tých informácií?
Myslíš že aj by Rusko k tomu malo dôkazy, neobvinili by USA oficiálne?
Ano. Využiť. Čo sa ti na tom nepáči?
Hlavne nech sa nepribližuje k oknám a nech nechodí vyššie ako na druhé poschodie.
Tak už všetci vedia, koho zvykom je útočiť na elektrárne.
Dúfajme, že keď ich budú hnať zo Záporožskej, nezachovajú sa rovnako.
Či to nebude tým, že ste ruskí trollovia...
Uet založený 22.4. 2022 na podporu ruských vrahov. Ukrajinskí utečenci sú nás najmenší problém.
A čo to má spoločné s tým čo píšem ja? Sústreď sa troll
Rovnako ako ty, každý mesiac mení účty, lebo mu ich rovnako ako tebe stále blokujú....keďže sa obaja neviete zmestiť do koze.
Rusák zase útočí proti civilným cieľom...v poslednej dobe casto denacifikujú ukrajinskú elektrinu.
Trollík, na cigarety sa stále vyhovárajú rusáci
Mýliš sa 53 príspevkový troll. Fašisti plyn spaľujú na hranici, lebo ho nemajú komu predať
Prečo by mal platiť?
Áno treba sa tešiť tomu, že agresora ženú, odkial prišiel.
Samozrejme 53 príspevkový ruský trollík
Odporúčame