Reakcie vhodná tvojho IQ
Podľa mňa nie. Česi skúsili, nebolo to dobre...
Určite nemajú stíhačky "na sklade". Aj poliaci musia čakať
Piloti zvládnu to na čo ich vycvičia. Tam by som problém nevidel.
Macko je odborník. A nevtrdí že f16 je zlá voľba. Len tvrdí že F35 zlacneli.
F16 bola v čase rozhodovania dobrá voľba. A je ňou aj teraz.
Kuci kuci dezolé. V Rusku by si za podobne výroky skončil v base
S300 minimálne 3x. Ešte im musíme dve poslať, aby boli na nule
Ktoré tajné informácie od MI6 sú zverejňované v médiách?
Akurát že ten ruský prístav sa nachádza na území Ukrajiny, však trollík
Podľa toho kde ho do lode naložili, trollík
Take rusaci vyzabijali ďalších Ukrajincov . Dúfam že si spokojný
Fakty nepustia trollík
https://www.rferl.org/a/russian-neo-nazis-fi…
Mimochodom kusu si dať do Googlu meno Dmitry Utkin. Tentoraz budeš určite ty spokojný :-*
Prečo si namiesto vypisovania bludov, radšej nezistíš o čo ide?
:D Trolík bojuj o 106. Ide ti o prachy :D
Takých "tvrdení" ti sem napíšem 100.
Pozerám že ruská úderka bojuje o 106. Snažte sa mužíci.
Odporúčame