Rusi ktorí bojovali s druhej svetovej vojne nemajú nič spoločné s rusmi vraždiacimi na Ukrajine.
Rovnako tak nie každý proti komu Rusi bojujú musí byť automaticky nacista. Ale to by si nemohol byť ruský troll, aby si to pochopil.
Rusi ktorí bojovali s druhej svetovej vojne nemajú nič spoločné s rusmi vraždiacimi na Ukrajine.
Rovnako tak nie každý proti komu Rusi bojujú musí byť automaticky nacista. Ale to by si nemohol byť ruský troll, aby si to pochopil.
Klamár sa zase ozval
Už si zistil kedy a koľko "čerstvo modernizovaných Zuzan sme odovzdali Ukrajine"?
Žiadny z ruských vojakov na Ukrajine nie je nevinný.
Všetky boli na druhom poschodí obytnej budovy, čo včera rusáci trafili.
presekli prieliv :D
Zase si opitý?
Jasné. Jeden bol na druhom a druhý na treťom poschodí.
Kto vo veľkom vraždil civilistov na Donbase?
Akurát tak ruskí dovolenkári z rádov armády. Vďaka zbraniam dodávaným zase len z Ruska.
Tak tak. Aj tých Rusi zničili viac ako ich Ukrajina mala.
Ešte amíci dodajú 3 HIMARSy a Ukrajina ich bude mať presne 0.
Tento týždeň ničia všetky čo sa nachádzajú na druhom a vyššom poschodí obytných budov.
Bu bu bu troll. Zbraní hromadného ničenia sa ti zachcelo.
Vyhrážaš sa ako správny rus.
Ďalší troll, pre ktorého sú jediným argumentom nadávky.
Zawahri bol vodcom teroristickej organizácie.
Ale je mi jasné, že tebe je takých ľúto
..na rozdiel od nevinných Ukrajincov
A to už prečo? Keby neútočili na Ukrajinu, potrebovali by sa odbavovať na nejakej krajine NATO?
Len absolútny troll môže vyhlásiť že Rusi útokom na Ukrajinu zabránili 3. Sv vojne
Zaujímavé, zase zavádzaš. Dôkazom je fakt že medzi prvou a druhou bombou Japonci ešte stále kládli podmienky svojej kapitulácie.
Tu máš za dnes napríklad:
my sme odovzdali ukrajincom všetky čerstvo modernizované Zuzany a nemáme teda už delostrelectvo žiadne. S
Áno. Úmyselné zabíjanie civilistov je terorizmus. Zmier sa s tým
Sústreď sa troll. Článok je o Ukrajine a ruskom besnení
Kde obhajuješ Rusov. Pozri si svoje príspevky.
Klameš non-stop. Od rána sem vypisuješ klamstvá
Odporúčame