Škoda že im tento ťah Rusi nemôžu nijak prekaziť.
Škoda že im tento ťah Rusi nemôžu nijak prekaziť.
Tvoj príspevok je jasným príkladom zlyhania školstva
Tupý troll. A čo robia Rusi?
Šup do ignore tupého trolla
Zdroj: https://sk.news-front.info/2022/07/15/system…
Okrem iného tento ruský web obviňuje zo smrti 4 dieťaťa vo Vinici Ukrajinu, tvrdí že Ukrajina zostrelovanim ruských rakiet úmyselne zabíja civilistov a podobné ruské nezmysly
Lavrovov: "Viete, že sme nenapadli Ukrajinu. Ohlásili sme špeciálnu vojenskú operáciu, keď už nám nezostal žiadny spôsob, ako vysvetliť Západu, že sa zaoberá zločineckou činnosťou, keď vťahuje Ukrajinu do NATO,"
Rusko tvrdí že 4 ročné dieťa je vojenským cieľom.
Nie. To nie je klamstvo. Ale je to nie o úplne iné ako 13000 obyvateľov donbasu.
Takže kto začal zabíjať, keď dovtedy tam bol mier?
O pár dní budú vonku oficiálne informácie. Uvidíme čo tam bude naozaj. Takéto "zaručené" správy netreba preceňovať.
Koľko civilov dnes povrazdia Rusi?
Ukrajinskí vojaci za 8 rokov zabili 13000 obyvateľov donbasu? Prečo klameš?
Ďalšia úspešná denacifikácia, však ruské filcky.
Jak trest? Hádam odmena. Veď to je ich ideál :D
Každý kto v referende nezahlasuje za pripojenie sa k Rusku bude denacifikovaný.
Máš pravdu. Aj Ukrajinu porazili Rusi jadrovými zbraňami.
90%, 110% ...barskolko
ak? Pravdepodobne? Takže to je treba súhru dvoch pomerne presne stanovených udalostí.
Áno je tu tá možnosť. Ale to môžeme rovno kalkulovať aj s ďalšími udalosťami: Zásobníky sa pokazia, prenosová sústava nebude funkčná, každý druhý zásobník sa stane obeťou sabotáže, do troch trafí meteorit....alebo sa môžeme držať faktov.
Nazvať Záborskú liberálom...to chce silné zatmenie mozgu.
Odporúčame