Ani nie. Vlastnícka štruktúra hovorí niečo iné.
Ani nie. Vlastnícka štruktúra hovorí niečo iné.
A čo majú sankcie eú spoločné s afrikou?
Lepšie fandiť zlodejom, ako vrahom
20 000? Ja som počul že 27 652 presne.
Ty vôbec netušíš čo píšeš. Jedna vec je HIMARS a úplne iná sú strely. ;)
Sústreď sa troll. Čo má Nad spoločné s Putinom?
Putin vyhlási aj že Ukrajinu nenapadne. Je to klamár.
Takže kde konkrétne bojujú. Veď to netaj. Povedz aj nám. Počty zničenej techniky uvádzali oficiálne ruské zdroje. Máš v tom zmätok.
Koľko vojakov západnej Európy a USA bojuje proti Rusku?
NATO bojuje? Aké jednotky konkrétne bojujú? Kde konkrétne tie boje prebiehajú. Pouč nás prosím.
:D Môj prianie je ani dlhý ani zložitý. Skús si ho prečítať znova. Možno pochopíš že to čo píšeš s ním vôbec nesúvisí.
Čo si mal z fyziky a geografie? Vieš kde sa nachádza Murmansk? Kde Európa? Na akej frekvencii pracuje gps. Ako sa šíria vlny v tom pásme?
A práve preto pýtajú ďalšie, aby ich mali prsne nula kusov
Sojgu asi nečíta miestnu debatu. Podľa ruských trollov boli všetky HIMARS zničené už aspoň 2x
Presne tak, treba si uvedomiť že Rusi majú vojakov na ukrajinskom území už od roku 2014
:D samozrejme že majú väčšiu hodnotu. Konkrétne 500€ a odkaz do Moskvy že si dobrý chlapec :-*
Nezabudni že je scientológ a v Afrike pašoval zbrane a vyhodil do vzduchu policajnú stanicu
Ešte nám začni tvrdiť že Amerika na ruskej vojne zarába.
Odporúčame