Potrebujú dôchodcov, ktorí vedia ovládať tanky zo 70. rokov, ktoré momentálne hromadne presúvajú na Ukrajinu.
:D ale inak to ide podľa plánu
Potrebujú dôchodcov, ktorí vedia ovládať tanky zo 70. rokov, ktoré momentálne hromadne presúvajú na Ukrajinu.
:D ale inak to ide podľa plánu
Všetko podľa plánu. Rusi na Ukrajinu posielajú tanky z 60. a 70. rokov a musia nakupovať zbrane z Bieloruska :D
60domov. Pália raketami hlava nehlava. Svine.
Dezoláti znova objavili svojho úhlavného nepriateľa :D
Takže nejde o vojnu západu proti Rusku...fajn.
Rusko sa na útok chystalo dlho. Nič by ich nezastavilo.
To ťažko keď Ukrajina prišla o 100% hneď prvý týždeň...
Nepíš hlúposti. ktorá armáda okrem ukrajinskej bojuje proti ruským okupantom?
Rozsudok je právoplatný, nedá sa proti nemu odvolať iba podať mimoriadny odvolací prostriedok.
Presne tomu nerozumie. Veď oni berú všetci, nerozumie prečo odsúdili iba jeho.
Jasné že z pohľadu ruského trolla sú neobjektívne.
Moskva ešte stále nepochopila že to nezáleží na nej?
Má sa aj za čo hanbiť. Kto by chcel reprezentovať vrahov?
Nevidel. Len čítako ako ruskí trollovia furt o tom melú
Odporúčame