A čo robia teraz ty troll?
Bude aj tradičné ruské každotýždenné vyhrážanie sa jadrovými zbraňami?
Ešte nikdy sme nemali na Slovensku toľko šeliem ako teraz
Tomu naozaj veríš?
Pretože obyvatelia tej krajiny už tri mesiace bojujú proti okupantom.
:DDDD
Jasné, Rusko už teraz dosiahlo svoj ciel
Ficovi zavaril známy kajúcnik: Po vražde Kuciaka zabezpečil milión eur pre premiéra oligarcha Bödör.
Samé lepšie
Len si ďalej popieraj realitu, mne to vôbec nevadí :D
Samozrejme že je to pre nich neprijateľné, keď ich spravodlivosť berie jedného po druhom :D
Pôvodný článok je mesiac starý. Mimo bolo 56 reaktorov, zo toho 22 kvoli rutinnej údržbe, ktorá trvá 5 týždňov. Inak povedané o tomto čase je to dosť neaktuálne...ale kludne sa jeduj ďalej
:D Už je to tu
Krelobotov porazí.
Jasné že až teraz. Veď doteraz Rusi nemali ani jedného zraneného. Skôr jednoducho nemohol.
Kočner, Bodor... to zase bude na súmračnej poplach :D
Jasné, kto dlží na daniach je automaticky nevinný. Free Basternak!!
Jasné že bez dôkazov, preto smerácke kone pomaly končia v base...Kočner, Jankovská, Kováčik...
Silne nesúhlasím. Bez moderného vybavenia je starý tank stále iba starý tank.
Odporúčame