Klameš a šíriš trápnu ruskú propagandu.
Klameš a šíriš trápnu ruskú propagandu.
Rusi chcú zabíjať zajatcov. A miestni trollovia im za to tlieskajú. Hnus.
Zato ruskí trollovia, ako ty, klamú stále
Nie nebola. Rusov súdili za zabitie civilistov.
Rusi zase zabíjali civilistov a ty sa to snažíš obhajovať. Hnus!
Áno. Ukrajinci nevhyrajú. Ale to nezmení nič ma fakte že ruskí vojaci suybanda vrahov.
Rusáci zase raz úmyselne vraždili civilistov. Aké prekvapenie.
A miestna úderka trollov ich ďalej ospevuje...
Keď má Beňová podozrenie tak to musí byť pravda
Ako inak.
Keď to bolo v správach tak je to tak. To sa nedá poprieť. Ak je to raz v správach, hotovo...
Fakty hovoria niečo iné
Rusi sú úplne mimo realitu. Čakali, že Ukrajina sa im vzdá rovnako ako krym. Vôbec nerátali s odporom.
V 68 na Československo zaútočilo cca 500 000 vojakov a to sa jednalo o štvrtinové územie. Rusi sa jednoducho prerátali a teraz za to platia...
Vojnu môže skončiť jedine Rusko, tým že stiahne zabijakov na svoje územie.
Demilitarizácia ide podľa plánu. Ukrajinci majú nielen viac zbraní ako na začiatku ruskej agresie, ale aj oveľa viac modernejších.
A to je presne podľa plánu...
Odporúčame