Ty trollík. USA v marci ukončili dovoz ropy z Ruska.
A opačný prechod je bezprobleý, však.
Aj zdvojnásobenie produkcie je bez problémov, lebo "velkorafinerie" do teraz držali zriadenia v zálohe a len čakali na to kedy Rusi nebudú vedieť čo s ropou :D
Fakt sranda
Mne sa páčia ruskí trollovia čo jeden deň tvrdia, že zmena dodávateľa ropy si vyžaduje obrovské investície a dlhý čas na strane spracovateľa, ale na druhý deň tvrdia že Rusko môže od zajtra dodávať všetku produkciu určenú pre Európu inému spracovateľovi. :D
...autocorrect... Gratulujem
Samotný zelensky neexistuje. Je vytvorený v blenderi.
:D vôbec nezurite.
Len ty si zvládol 20 nenávistných príspevkov.
Soros jej platil cestu, ty troll
Ruski trollovia majú dnes sviatok. Môžu nadávať na prezidentku a Ukrajinu v jednom článku.
Jasné že sa ti tak zdajú. :D
Ešte že ruskí vrahovia bombardujú iba vojenskú infraštruktúru.
Ak by si vedel, že plynárne následne z tvojej platby kúpia zbrane a zabijú tvojho suseda, stale by to nebol pre teba problém?
Ale veď ten článok nie je až tak zložito napísaný. Mal by si ho pochopiť.
Jasneeeee. Kľudne ďalej ignoruj fakty...
Chystám ďalší účet
Nahlasujem ťa za šírenie klamstiev a podporu vojny
232 príspevkov obhajujúcich ruských vrahov. Typický účet ruského trolla. Jeden ti zmažú, zalozis ďalší.
Odporúčame