P.S.
všimni si oddelenie dvoch mojich príspevkov,
jeden sa týka Charty a druhý Medzinárodného práva...
Pochopil si ?
P.S.
všimni si oddelenie dvoch mojich príspevkov,
jeden sa týka Charty a druhý Medzinárodného práva...
Pochopil si ?
Mindra0.1.
O ...rannych vyzitách..."básnia" len takí, čo majú bohaté skúsenosti
s rannými vyzitami v blázincoch !
"Ukrajina má právo brániť sa. A podľa medzinárodného práva toto právo nekončí na hraniciach."
....tak isto, ako mal CCCP právo brániť sa a hnať agresora,
nemeckú armádu z územia CCCP do Berlína !
Tak čo tu mektáš ?
dedo,
...a č o h e n t i s t a... odpútava pozornosť
Funguje to jednoducho; ak niekto nezvláda diskusiu, alebo nevie odpovedať na priamu otázku,
tak sa snaží presmerovať pozornosť na niečo iné.
"Riešime" ....ruskú agresiu.... a on poukazuje na Šimečku a jeho mater....
A čo hentí a čo tamten ?
Usrael, A čo takto, tvojesvedomie, antiglobal, ProtiBandera, ProtiBanderovec, alCIAda,
alCIAda1, al-CIAda, Kiskoid8, sorosoid, scenzurovany, liberalnatotalita , kaliber7, Nový kmunista,
ovi50, Pravda-cenzuruje, Exoplaneta, cest, Su – 35, krvavý puč 2014, Eurobolsevik,
Ac5, Bruselskí kolaboranti, na pánske do Bruselu, ................
a to je len časť jeho nickov !
prepáč, zabudol som pozdraviť aj ostatné tvoje nicky !
------------------------------------------------ -----------------------
Usrael, A čo takto, tvojesvedomie, antiglobal, ProtiBandera, ProtiBanderovec, alCIAda,
alCIAda1, al-CIAda, Kiskoid8, sorosoid, scenzurovany, liberalnatotalita , kaliber7, Nový kmunista,
ovi50, Pravda-cenzuruje, Exoplaneta,
cest,
Su – 35, krvavý puč 2014, Eurobolsevik,
Ac5, Bruselskí kolaboranti, na pánske do Bruselu, ................
a to je len časť jeho nickov !
Usrael, A čo takto, tvojesvedomie, antiglobal, ProtiBandera, ProtiBanderovec, alCIAda,
alCIAda1, al-CIAda, Kiskoid8, sorosoid, scenzurovany, liberalnatotalita , kaliber7, Nový kmunista,
ovi50, Pravda-cenzuruje, Exoplaneta, cest, Su – 35, krvavý puč 2014,
Eurobolsevik,
Ac5,
Bruselskí kolaboranti, na pánske do Bruselu, ................
a to je len časť jeho nickov !
cest,
V Charte OSN v článku 51 sa píše:
„Ak dôjde k ozbrojenému útoku proti členovi Organizácie Spojených národov, nijaké ustanovenie tejto Charty neprekáža prirodzenému právu na individuálnu alebo kolektívnu sebaobranu, kým Bezpečnostná rada neurobí potrebné opatrenia na zachovanie medzinárodného mieru a bezpečnosti…“
------------
"Ukrajina má právo brániť sa. A podľa medzinárodného práva toto právo nekončí na hraniciach."
....tak isto, ako mal CCCP právo brániť sa a hnať agresora,
nemeckú armádu z územia CCCP do Berlína !
Tak čo tu mektáš ?
...vysoko aktívny platený ideologický diskutér .......,
...a zareagoval V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
ktorého cieľom je skôr provokácia a presadzovanie určitého videnia sveta než konštruktívna debata.
------------------------------------------ -------------------------------------------------- ----------------------------------------
Usrael, A čo takto, tvojesvedomie, antiglobal, ProtiBandera, ProtiBanderovec, alCIAda,
alCIAda1, al-CIAda, Kiskoid8, sorosoid, scenzurovany, liberalnatotalita , kaliber7, Nový kmunista,
ovi50, Pravda-cenzuruje, Exoplaneta, cest, Su – 35, krvavý puč 2014,
Eurobolsevik, Ac5, Bruselskí kolaboranti, na pánske do Bruselu, ................
a to je len časť jeho nickov !
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion, bataklan,
redyyz...
Pamätaj
...nestačilo ti ?
------------------
Ano a stojím si za tým.
Sionizmus je zločinecká genocídna ideológia, rovnaká ako nacizmus. Každý ďalší deň je dokladom.
labradoodle
14676330, 07.03.2026
11:16
ruský troll,
vidíš
a to všetko len preto, že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To predsa žiaden ruský troll nemôže poprieť ....
Štefan Priekopa,
a čo močenie, dobrééé ?
ruskí troll,
máš to ťažké, ale uvedom si,
že RF má síce veľké množstvo rôznych zbraní,
ale ich presnosť je diskutabilná !
ruskí trolli,
taký "ľahký" článok a len tak málo
vašich komentárov ?
sibírske prasa,
Hlavným účelom
I M P E R I Á L N E J (alebo imperialistickej) vojny
je teritoriálna, politická a ekonomická expanzia štátu.
Impériá vedú tieto vojny s cieľom získať dominanciu nad novými územiami ...
--------------
a že pozdravujem aj nicky :
Stenley,, Stanley30 , Coolio , sibírska krása, bure55, Bobo1, JoGaTeam....
Odporúčame