ruskí trolli,
nepochopia o čom je tento článok !
ruskí trolli,
nepochopia o čom je tento článok !
...chlapče,
ruská strana sa nemala a nemá právo starať do toho,
ako suverénna krajina zabezpečuje svoju
bezpečnosť !
ruskí trolli,
"nechytáte" sa témy ?
Je pre vás ťažké komentovať bombardovanie Ukrajiny nepresnými zbraňami vojsko RF ?
obuch,
a načo by bola ..Ruska ropa...PS, Demokratom a pod. ?
veď ani samotné Slovensko už nepotrebuje ...Rusku ropu... !
gejza_
juuuser
Pri 6563 príspevkoch bol 15.05.2026 zablokovaný
ruskí trolli,
....Čína sa zaviazala ročne nakupovať poľnohospodárske produkty z USA v hodnote 17 miliárd dolárov....
Ja viem, že vy, ruskí trolli tomu nerozumiete, ale v RF bude ako nebolo !
Na pokraji vzbury ?
Prečo ruské elity a spoločnosť prestali dôverovať Putinovi...
ruskí trolli,
....Čína sa zaviazala ročne nakupovať poľnohospodárske produkty z USA v hodnote 17 miliárd dolárov....
Ja viem, že vy, ruskí trolli tomu nerozumiete, ale v RF bude ako nebolo !
V Charte OSN v článku 51 sa píše:
„Ak dôjde k ozbrojenému útoku proti členovi Organizácie Spojených národov, nijaké ustanovenie tejto Charty neprekáža prirodzenému právu na individuálnu alebo kolektívnu sebaobranu, kým Bezpečnostná rada neurobí potrebné opatrenia na zachovanie medzinárodného mieru a bezpečnosti…“
"Ukrajina má právo brániť sa. A podľa medzinárodného práva toto právo nekončí na hraniciach."
....tak isto, ako mal CCCP právo brániť sa a hnať agresora,
nemeckú armádu z územia CCCP do Berlína !
Tak čo tu mektáte, ruskí trolli ?
Sudhoven
čo tu mekoceš ?
----------------------
V Charte OSN v článku 51 sa píše:
„Ak dôjde k ozbrojenému útoku proti členovi Organizácie Spojených národov, nijaké ustanovenie tejto Charty neprekáža prirodzenému právu na individuálnu alebo kolektívnu sebaobranu, kým Bezpečnostná rada neurobí potrebné opatrenia na zachovanie medzinárodného mieru a bezpečnosti…“
"Ukrajina má právo brániť sa. A podľa medzinárodného práva toto právo nekončí na hraniciach."
....tak isto, ako mal CCCP právo brániť sa a hnať agresora,
nemeckú armádu z územia CCCP do Berlína !
Tak čo tu mektáš ?
ruskí trolli,
a nezabudnite, že Ruská federácia dňa 24.februára 2022
zahájila v Európe najväčšiu imperiálnu agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny !
V tomto prípade je Ruská federácia A G R E S O R, ktorý chce vojnou získať nové územia
a Ukrajina je O B R A N C A...., ktorý si bráni zvrchovanosť.
Teda čokoľvek budeš mektať, tak toto konštatovanie nezmeníš !
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion, bataklan,
redyyz...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov
(príspevky číslo : 13616052 z 23.03.2025 o 12:02hod. + 14435215 z 20.12.2025 o 23:40hod.),
pamätaj !
Za celý rok 2025 obsadili ROV{Ruské okupačné vojská} na Ukrajine 4 329 km²
V roku 2024 obsadili ROV územia s rozlohou 4000 km² ,
v roku 2023 = 1215 km²
rukí trolli,
viazne vám to písanie viazne !
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion, bataklan,
redyyz...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov
(príspevky číslo : 13616052 z 23.03.2025 o 12:02hod. + 14435215 z 20.12.2025 o 23:40hod.),
pamätaj !
....Štatistiky z ukrajinského bojiska sú neúprosné a ukazujú,
že ruská ofenzíva sa zmenila na doslova mlynček na mäso.
Priemerné denné straty sa v apríli 2026 vyšplhali na hranicu 1 100 vojakov za jeden deň.
Ak by sme chceli merať efektivitu postupu, zistíme, že na každý jeden dobytý štvorcový kilometer pripadlo
v priemere 234 vojakov, ktorí boli buď zabití, alebo ťažko zranení.
Celková bilancia ruských strát od začiatku invázie tak podľa odhadov prekročila hranicu 1,34 milióna osôb.....
HajBaba...,
myslíš tohoto ?
--------------------
janhrach, jan hrach, Anti, Anty, veImiprekvapeny, Pęngi, Achernar123,
Hrochotan, Sekera, Orliak, za Darju, VladoBronx a tak ďalej...
len tak z dlhej chvíle :
----------------
Už raz vyhodený konzultant, MC3 – Konzultant, Sústavne vyhadzovaný konzultant,
Reinkarnovaný Konzultant, Znovuzrodený Konzultant, Putinov Konzultant, Sayeret, Irwin Stone....
…27. februára 2014
Ozbrojení muži bez označenia obsadili v noci sídlo regionálnej vlády a parlamentu v Simferopole, metropole Krymskej autonómnej republiky na Ukrajine...
…13. apríl 2014
Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...
…14. apríl 2014 keď
Ukrajinský prezident v zastúpení podpísal protiteroristickú akciu....rusi-girkinovci a ich sympatizanti v ukrajinských „sudetoch“ boli označení ako teroristi…
Odporúčame