a preto je potrebné opakovať,
že nebyť toho, že Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny
...n e d r í s t a l ... by si tu INFANTILNÉ debiliny !
a preto je potrebné opakovať,
že nebyť toho, že Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny
...n e d r í s t a l ... by si tu INFANTILNÉ debiliny !
vaše blahorodie, plukovnik,
a vedia Oni kto je AGRESOR na Ukrajine ?
...zase si vyliezol zo škarpy ?
cenisan,
stanovisko ...druhej - RUSKEJ strany... ?
Ty musíš by veľký srandista !
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman,
Škorpion, bataklan,
redyyz...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov
(príspevky číslo : 13616052 z 23.03.2025 o 12:02hod. + 14435215 z 20.12.2025 o 23:40hod.),
Pamätaj, na „archivy“ denníka PRAVDA ! ..
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman,
Škorpion, bataklan,
redyyz...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov
(príspevky číslo : 13616052 z 23.03.2025 o 12:02hod. + 14435215 z 20.12.2025 o 23:40hod.),
Pamätaj, na „archivy“ denníka PRAVDA ! ....
Moše
z kibucu,
to je infomácia od bývalého kapitána námornej pechoty Spojených štátov amerických
a veterána vojny v Iraku Matthew-a Hoh-a… ?
----
Ja si skôr myslím, že o
..psychofarmakách píše ten, čo má veľké osobné skúsenosti s užívaním psychofarmák !
-----------------
hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty,
veImiprekvapeny, velmi_prekvapeny, Pęngi,
Achernar123, Hrochotan, Sekera, Orliak, za Darju,
VladoBronx, a tak ďalej...
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman,
Škorpion, bataklan,
redyyz...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov
(príspevky číslo : 13616052 z 23.03.2025 o 12:02hod. + 14435215 z 20.12.2025 o 23:40hod.),
Pamätaj, na „archivy“ denníka PRAVDA ! ....
Moše,
prepáč, skoro som zabudol pozdraviť časť tvojich nickov :
-------------
hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty,
veImiprekvapeny, velmi_prekvapeny, Pęngi,
Achernar123, Hrochotan, Sekera, Orliak,
za Darju, VladoBronx, a tak ďalej...
Moše
z kibucu,
to je infomácia od bývalého kapitána námornej pechoty Spojených štátov amerických
a veterána vojny v Iraku Matthew-a Hoh-a… ?
----
Ja si skôr myslím, že o
..psychofarmakách píše ten, čo má veľké osobné skúsenosti s užívaním psychofarmák !
ruskí trolli,
skutočne vám chýbajú "roztlieskavači", ktorí by vás "nabudili" k lepšiemu písaniu tých vaších
debilín !
ruský troll,
zadanie pre dnešný deň si už vyčerpal ?
Veďže čítaj po sebe;
to sa fakt nezmôžeš naviac, len na I N F A N T I L N Ý dementný príspevok ?
Ja viem, tvoja mentálna „výbava“ nepustí .......ale aj tak !
derik21,
vidím, že si obľúbený v stáde ruských trollov !
Ukrajina kapituluje zrejme ešte skôr. Cca Najneskôr marec - apríl. Alzák sa bude zrejme hompálať na niektorom z majdanských stromov.
miloslavovič
17.12.2023
12:46
derik21,
čo znamená ...Vidím, že vás tu dost ognoruju...?
Máš dojem, že ja tu píšem svoje názory a prebraté informácie preto
aby som ZAPADOL do nejakého stáda, alebo si myslíš,
že pre mňa je dôležitý nozor nejakých ruských trollov ?
------------------------------------------------ -------------------------
n i ž š í ?
Obchod s poľnohospodárskymi produktmi medzi USA a Čínou v roku 2025 výrazne ovplyvnila eskalácia colnej vojny. Po uvalení amerických ciel v marci 2025 zaviedla Čína odvetné clá (10 – 34 %) na americké agrovýrobky vrátane sóje, kukurice či bravčového,
čo viedlo k prudkému poklesu dovozu....
--------------------------------------- ---------------
venuj sa ty len svojmu drístaniu, hodné tvojho zaradenia v stáde ruských trollov !
...ja osobne si myslím, že si ho Si predvolal "na koberec"
a chce mu oznámiť ...zlú novinu..
nakŕmenie cca miliardy obyvateľov Číny, aby nevznikli nejaké nepokoje je prioritou !
---------------
....Čína sa zaviazala ročne nakupovať poľnohospodárske produkty z USA v hodnote 17 miliárd dolárov....
Ja viem, že vy, ruskí trolli tomu nerozumiete, ale v RF bude ako nebolo !
Charta OSN (podpísaná v roku 1945) definovala porazené štáty druhej svetovej vojny
ako tzv. „nepriateľské štáty“ (články 53 a 107 Charty).
Išlo o štáty Osi: Nemecko, Japonsko, Taliansko
a ich európskych spojencov (Rumunsko, Maďarsko, Bulharsko a Fínsko)....
....takže Ukrajina bol porazená v II. sv. vojne !
To hocikto nevymyslí !
ruskí trolli,
nepochopia o čom je tento článok !
...chlapče,
ruská strana sa nemala a nemá právo starať do toho,
ako suverénna krajina zabezpečuje svoju
bezpečnosť !
Odporúčame