RTVS (a ani žiadnu inú TV) nepozerám. Muselo by sa v nich hodne zmeniť aby som sa prinútil niektorú z nich zapnúť.
"Dnes sa zamestnanci, spolupracovníci a sympatizanti RTVS oblečú do čierneho a vyjadria svoj smútok a nesúhlas s pripravovanými zmenami"
Skôr by sa zamestnanci a hlavne vedenie mali zamyslieť že prečo sú pre veľkú časť potencionálnych divákov nedôveryhodní.

