„Ak sa Ukrajina neubráni, tak Slovensko naozaj môže mať na hraniciach agresora, ktorý môže zaútočiť potom aj na nás."
Tak vláda podľa predsedu strany Sprostí a Sprostejší straší vojnou a on robí čo? Poplašene šíri poplašné správy.
„Ak sa Ukrajina neubráni, tak Slovensko naozaj môže mať na hraniciach agresora, ktorý môže zaútočiť potom aj na nás."
Tak vláda podľa predsedu strany Sprostí a Sprostejší straší vojnou a on robí čo? Poplašene šíri poplašné správy.
A zabudol som na najlepšieho hráča na piano:
Pripomeň mi prosím jeden jediný môj príspevok kde chválim Rusko keď si už taký môj obdivovateľ a "poznáš moju tvorbu".
Na to sú špecialisti naši východný susedia:
Vieš sa aj vyjadriť k tomu čo som napísal alebo len tak ako obyčajne zbytočne drístaš?
1. Ak je to na Slovensku podľa teba 10-15%, potom na Ukrajine to musí byť silne cez 50%.
2. Kde vidíš v mojom príspevku čo i len písmenko o Rusku?
3. Porozprávaj ešte o Azove a Pravom Sektore.
4. Nevzrušuj sa, praskne ti cievka.
A pretože banderovci sú už len dávnou históriou Ukrajiny sú na ich počesť pomenované ulice, konajú sa spomienkové fakľové sprievody, odovzdávajú štátne vyznamenania, ....
My máme vo Varíne pomenovanú jednu bezvýznamnú uličku po Tisovi, a koľko je okolo toho kriku. Ale ohľadom banderovcov na Ukrajine "klídek a tabáček".
Kedysi sa Európa/USA pozerali s dešpektom na konkurenciu z Japonska, potom z Kórey teraz z Číny. Za chvíľu sa pozície úplne otočia a my budeme pozerať so závisťou na modely z Číny.
"Nebolo pritom určené pre domáci trh, ale na export ďalej na západ."
To je úplne jedno. Tým že bolo určené pre "západ" tam zabralo miesto/trh kde mohla uspieť poľská/slovenská/maďarská produkcia.
Prečo si kaziť nedeľné odpoludnie sledovaním nejakého Dírera v TV?
Súhlasím, s opozíciou nie je spolupráca možná. Je to parta vypatlancov.
KáDéHá: Klasické dúhové hnitie
No jednoducho len preto že ju predniesol niekto z opačného tábora
A zároveň poslali dve divízie na východný front.
Greenpeace: "Hurá nazad na stromy!"
Vážený zmizíkovací admin. Čo bolo na tomto mojom príspevku neslušné, urážajúce alebo vulgárne?
"Že vraj máme demokraciu. Slobodne sa rozhodli že svoje peniaze venujú na granáty pre Ukrajinu. Rovnako sa mohli rozhodnú že peniace spláchnu do WC. Výsledok by bol rovnaký. Peniaze v odpade."
A kedy to vlastne Rusko mobilizovalo? Naposledy počas II. svetovej vojny.
nazad, odkiaľ prišli
"Přidejte se!"
Ďakujem, nemám záujem. Svoje peniaze viem využiť rozumnejšie.
Odporúčame