Greenpeace: "Hurá nazad na stromy!"
Greenpeace: "Hurá nazad na stromy!"
Vážený zmizíkovací admin. Čo bolo na tomto mojom príspevku neslušné, urážajúce alebo vulgárne?
"Že vraj máme demokraciu. Slobodne sa rozhodli že svoje peniaze venujú na granáty pre Ukrajinu. Rovnako sa mohli rozhodnú že peniace spláchnu do WC. Výsledok by bol rovnaký. Peniaze v odpade."
A kedy to vlastne Rusko mobilizovalo? Naposledy počas II. svetovej vojny.
nazad, odkiaľ prišli
"Přidejte se!"
Ďakujem, nemám záujem. Svoje peniaze viem využiť rozumnejšie.
Čím to je že 99% útočníkov s nožom má psychické problémy a nič s ničím nesúvisí?
Toto sú tí "zlý" migranti, lebo prichádzajú cez Bielorusko. Tí "dobrí" jadrový fyzici a doktori prichádzajú mierumilovne cez Grécko a Taliansko.
Takže problém rokmi narastá, a ty chceš aby bol vyriešený v priebehu pár mesiacov. Nemožné hneď a zázraky na počkanie?
to je takzvaná demokracia bruselského typu
A hlavne aby nezabudol prísť aj mirius.
oprava: "Peniaze už nemáš."
Či ich spáliš alebo kúpiš za ne granáty tak výsledok je rovnaký. Peniaze už náš. V prípade darovania ťa hreje dobrý pocit a v prípade pálenia oheň.
Tak teraz som na rozpakoch. Bol Dany zlý keď dával priestor vtedy opozičným predstaviteľom, alebo je zlý teraz keď kritizuje tie isté osoby vo vládnych funkciach?
Som v pohode. Mojej Suzuki X90 sa to netýka.
Nie Slovensko, ale skupina aktivistov. Ale, sú to ich peniaze. Ak chcú môžu ich darovať na nákup granátov, alebo ich rovno môžu spáliť v kozube.
Demokratúra bruselského typu
A z akých iných ako našich daní by si chcel podporovať štátny rozpočet SR?
Ako radil jeden psychológ: ešte pobozkať psíčka alebo mačičku a pohladkať manželku. Alebo to bolo naopak?
Živo si viem predstaviť ako starobný dôchodca o barlách (alebo v lepšom prípade na vozíčku) pacifikuje mladých počerných sopľošov ktorí robia bordel v obchoďáku.
Odporúčame