Tomuto čo tu vládlo hovoríš pravica???
Veď to bol spolok neschopných bláznov.
Tomuto čo tu vládlo hovoríš pravica???
Veď to bol spolok neschopných bláznov.
Áno, obávajú sa exodu sklamaných degresívcov ktorým 01.10. nevyšlo slnko.
Rovnako to platí aj smerom k PS.
Fica ani komunistov som nikdy v živote nevolil a nespavosťou kvôli vláde netrpím. Zato ty si sa prejavil ako pravá boľševická kádrová rezerva.
Práveže si svoju slobodu vážim, lenže SaSka ju má iba v názve, nie vo výbave.
To sa už pripravujú na tie davy slovenských migrantov čo budú po voľbách utekať na západ?
Prepáč, zabudol som dať ten odkaz:
Nevieš čítať alebo si neporozumel?
Vieš, keby si nepísal tie infantilné predvolebné propagačné články na Riška a SaSku tak ste možno mohli dopadnúť lepšie. Teraz už môžeš len plačkať nad tým čo si dorobil.
Až ti masmédia napíšu že guľa je kockatá tak ty tomu samozrejme uveríš lebo to tam bolo napísané. Rovnako ako si veril keď Rudé Právo písalo o úspechoch komunizmu, tak aj teraz veríš.
Ak ti nerobí problém čeština tak si prečítaj celý článok, ak áno tak stačí farebne odlíšenú časť na konci - ta je v slovenčine.
Pravda začína tam kde končí signál staníc hlavného prúdu
neplač nad rozliatym mliekom
Popierať realitu na základe toho kde bola uverejnená môže len hlupák.
Od úrovne 1 je to pre mňa už nezaujímavé.
Hlavne že ty sa nehanbíš a neochvejne nasleduješ svojho vodcu.
A to je také progresívne nadávať voličom iných strán. Teraz ťa určite všetci začnú uznávať ako morálnu autoritu.
Na oslavné články je tu iný fachman, istý janizol. Nepoznáš ho náhodou?
Ak si spomínaš na našu predvolebnú výmenu názorov, tak si predpokladal SaSke 11,9% ja som im dával 4,9%. Výsledok: 6,32 čo je o cele 0,1% lepší výsledok ako pred tromi rokmi.
No a na základe tohto biedneho výsledku sa tu objaví tvoj oslavný článok ako SaSka nikdy nezabude.
Fakt nikdy nezabudne ako sa s odretými ušami dostali dva krát po sebe do parlamentu.
Cigánsky baron som ja, mňa každá cigánka zná, peněz mám na tisíce, cigánek ještě více.
Odporúčame