však choď demonštrovať za Maticu
však choď demonštrovať za Maticu
„Skončila éra, keď v tejto krajine vládli mimovládne organizácie,“
++++++++++++++++++++++++++++++++
Degresívci nariekajú, tak je to na dobrej ceste.
Ak degresívci protestujú, tak to ide dobrým smerom
Igiotove hysterické vykrikovanie nazývaš priamosťou?
Vieš Hansi, príspevky nemiznú len tak sami od seba kedy sa im zachce. Niekto ich nechá zmiznúť.
Ja viem že som ťa nemal kritizovať, ale je nemožné na tvoje zlátaniny napísať pozitívnu reakciu.
Hansi, Hansi. Nemaj strach o budúcu vládu. Tá vaša "najlepšia v histórii" mala na začiatku ústavnú väčšinu aby to dobačovala k parlamentnej menšine. Spomínaš ako Edo pobehoval v drese s číslom 76 a zháňal ľudí? Keby ste neboli tak tragicky neschopní tak by teraz Fico neskladal vládu. A tvoje každodenné vyplakávanie na tom nič nezmení.
PS1: Po Slovensku pobehuje trnavský blázon a blúzni o tom ako on bojuje proti mafii. Ty tu tiež každodenne vyplakávaš a spomínaš mafiu. Nie si to náhodou ty Igiot?
PS2: Nevieš kde mi zmizol príspevok pod tvojim predvčerajším slovným nárekom? Nejako sa to tam preriedilo.
Čína náš svetlý vzor?
Neviem čo sa zavzdušňujú. Po tej sebranke čo tu robila ministrov posledné tri roky môže sedieť na ministerskej stoličke hocikto a aj tak to bude posun k lepšiemu.
Možno máš pravdu, ale ja si radšej počkám na rozhodnutie nejakého nezávislého súdu. Lenže druhá možnosť (štvorkoalícia) je skupina neschopná.
Na koalíciu s Hlasom bola celá žhavá a Riško by im dal aj modré z neba. Ale keď si Pelé vybral druhú stranu tak je zrazu ten najhorší.
Plač neúspešných a neschopných.
skôr sledujeme bezmocné prskanie niektorých jedincov
Hansi, Hansi. Nemaj strach o budúcu vládu. Tá vaša "najlepšia v histórii" mala na začiatku ústavnú väčšinu aby to dobačovala k parlamentnej menšine. Spomínaš ako Edo pobehoval v drese s číslom 76 a zháňal ľudí? Keby ste neboli tak tragicky neschopní tak by teraz Fico neskladal vládu. A tvoje každodenné vyplakávanie na tom nič nezmení.
PS1: Po Slovensku pobehuje trnavský blázon a blúzni o tom ako on bojuje proti mafii. Ty tu tiež každodenne vyplakávaš a spomínaš mafiu. Nie si to náhodou ty Igiot?
PS2: Nevieš kde mi zmizol príspevok pod tvojim včerajším slovným nárekom? Nejako sa to tam preriedilo.
"Ich predcasna radost bola ako tlieskanie cvicenych tulenov plutvickami…
+++
No a čo?
Mám auto r.v. 1997 a nehodlám ho vymeniť za nejaké nové prepchaté elektronikou.
Srandy sme si počas minulých troch rokov užili nadmieru.
Stačilo.
nemáme nič a ešte aj to nič sme predali do zahraničia
Odporúčame