Iba debil môže obviňovať ľudí ktorých vôbec nepozná z toho že sú "polodementi" na základe toho koho volia.
Iba debil môže obviňovať ľudí ktorých vôbec nepozná z toho že sú "polodementi" na základe toho koho volia.
On sa určite nebojí pretože vždy má názor zhodný s tým čo je v masmédiách považovaný za správny.
Aj 5a pol je viac ako tí dvaja sympatizanti čo chodili na mítingy PS. A aj to ešte muselo byť cez 20°a nesmelo pršať.
Cigánsky baron som ja, mňa každá cigánka zná, peněz mám na tisíce, cigánek ještě více.
Ak si dobre spomínam poslednú ústavnú väčšinu tu mala vláda Igiota Magorovoča. A kto zabetónoval Mečiarov jeden volebný obvod ústavným zákonom?
Správne, bola to vládna cháska Igiota Magoroviča.
Nemilá Dorotka.
Dúfam že ten náš svet sa ubráni tej tvojej utópii.
Ladislav Větvička je svéráznou postavou ostravského regionu. Jeho svébytné texty, kresby, fotografie, hudba, divadelní, filmové scénáře a další a další aktivity si již více než dvacet let nacházejí své fanoušky nejen v Ostravě, ale i v celé České republice a okolních zemích, speciálně v Polsku a na Slovensku. Možná je to dáno tím, že v každém Ostravákovi je kus Slováka, Poláka, Prajzáka, Moraváka a možná i kousek Čecha.
Veřejnosti je znám převážně jako autor aktuálních postřehů a blogů na serveru iDNES a jako autor knih Ostravaci sobě, Mamulovy děti, Tajemstvi bohatych Ostravaku a Osudové setkání 1913.
Ve svém díle využívá ostravského dialektu a slangu, ale neomezuje se jen na dění v ostravském regionu. Právě naopak. Ostrava je pro něj domovským místem. Místem, odkud čerpá svůj sarkasmus a černý humor a vyráží na spanilé jízdy po zemích českých i daleko za obzor střední Evropy, aby vám o nich s humorem sobě vlastním povyprávěl na stránkách svého blogu.
topiaci (ako ty) sa aj slamky chytá
Čo tu ešte robíš. Mal by si rýchlo baliť aby si to stihol medzi prvými.
A douč sa tam gramatiku: "zdravý", "ujdite"
Ak si si nevšimol zatiaľ tu vládne niekto iný. Svoje výhrady na nečinnosť smeruj tam.
"Pritom členom týchto organizácii sa Slovensko stalo na základe referenda."
Autor klame. Či už vedome alebo z vlastnej nevedomosti. Členom NATO sme sa nestali na základe referenda.
Máš pravdu. Státisíce utečencov sa hrnú do EU.
Čo má preboha streľba v hlavnej dedine spoločné s moratóriom?
To je len začiatok. Následne začne sám so sebou aj diskutovať, no a potom skončí ako chudák Igiot - poháda sa aj sám so sebou.
Buď si sa ešte neprebral z nočného spánku alebo fakt nevieš počítať. Vráť sa prosím na základnú školu, alebo si zaplať domáceho učiteľa.
Vieš milý propagandista, to ti je tak. Zákony sú prijímané s určitým zámerom. Zámerom volebného moratória je ukľudnenie situácie pred voľbami, vychladnutie horúcich hláv. Ale ty sa zdá že si to nepochopil. Tak ako si vládna čvarga ohýbala zákony počas kovidhystérie, tak si ich aj ty prispôsobuješ podľa seba.
Jednoducho aj týmto sa potvrdzuje že SaSka je děvka predajná čo za podiel na moci je ochotná urobiť čokoľvek.
Odporúčame