Neviem o čom chceš diskutovať. Veď ako vyhlásila najsamväčšie demokratka Dorota od demoskratov:
"O pravde sa nediskutuje."
Neviem o čom chceš diskutovať. Veď ako vyhlásila najsamväčšie demokratka Dorota od demoskratov:
"O pravde sa nediskutuje."
S bláznami je zbytočné diskutovať.
Ber to z tej pozitívnej stránky - mal si aspoň dôvod pridať ďalší príspevok.
Nemal by sa prijať nejaký zákon že do médií majú vstup povolený len degresívci a demoskrati?
Ešteže mám teba čo na mňa dohliada.
S tým rozdielom že ja nepíšem propagačno-infantilné články.
S bláznom je každá diskusia zbytočná.
Našťastie autorovi tohto blogu už ostáva "vypotiť" len 7 podobne infantilných článkov na tému "Sasanka + Richard je spása Slovenska. Potom už všetci budeme vedieť ako volič rozdá karty a autor sa bude môcť venovať zmysluplnejšiemu písaniu.
Vládna koalícia po voľbách s podporou LAJNO a Igiotom Magorovičom?
Boh ochraňuj Slovensko.
Predpokladám, že o sebe uvažuješ ako o bielej vrane.
Gluck mi je ukradnutý. Potešili ma tie dva údery Igiotovi. Za tie tri roky jeho vlády je to aj tak málo.
A rovnako - čo si myslíš ty o mne ma nezaujíma. Z tvojich príspevkov vidno že je ti je blízka tá vláda čo tu tri roky chaosila. Takže ak mňa pridávaš do jedného spolku s Gluckom, tak ja ťa mám zaradeného do jedného spolku s Igiotom Magorovičom - a toho považujem za spodinu spoločnosti.
Pokrytectvo? Ako celý grýndýl.
zabudol si na poľskú bagandžu.
Neviem kde si zobral že je podvodník. Do tej scénky s Magorovičom som o ňom nevedel.
Odporúčam ho krúžkovať za tú inzultáciu Magoroviča ktorý si o to svojím celoživotným dielom koledoval.
P.S.
Ty si vyfarbený už dávno.
Skôr tieto skupiny extrémistov sú katastrofou ako klíma.
Ale veď ja ho dobre poznám. Minule sme si pokecali o civilných lietadlách čo vraj lietajú "niekoľko tisíc kilometrov nad zemou" ako napísal Miško Horský a herzog tomu uveril.
Demokracia jak bič v podaní Sasanky: "Odstúpte v náš prospech a my vám dáme teplé fleky."
To že oni sami sa potácajú okolo magických 5% ich vôbec nevyrušuje.
Odporúčame