A čím si vysvetľuješ že ten úžasný Magorovič je tak "obľúbený" medzi občanmi Slovenska?
Podľa: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/68184…
má Magorovič popularitu 5,6%.
A čím si vysvetľuješ že ten úžasný Magorovič je tak "obľúbený" medzi občanmi Slovenska?
Podľa: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/68184…
má Magorovič popularitu 5,6%.
Povedzme si to otvorene. Pri Igiotovi sa aj chovanec uzavretého oddelenia psychiatrickej liečebne javí ako celkom normálna osoba.
Prepáč, Lapaj MrFígeľ.
Ako nepríčetný mi skôr pripadá osoba vystupujúca pod pseudonymom Igiot Magorovič. Proti nemu neburcujú len podporovatelia Smeru (a tých určite nie je 85%) ale všetci čo pocítili na vlastnej koži dôsledky činnosti jeho "najlepších vlád".
Súhlasím.
Ale krajina sa nepohne dopredu ani nespočetnými pohlaviami, propagandou LGBTxxxx, legalizáciu drog, EUgrýndýlom, posielaním zbraní na východ, hromadným prijímaním migrantov, ...
Prečo tieto propagandistické žvásty nie sú označené ako volebná inzercia?
Orbán robí presne to isté čo my. Ak sa už migranti dostanú na jeho/naše územie, tak najrýchlejšie riešenie je čím skôr ich poslať ďalej. Ale Orbán aspoň má snahu chrániť svoje hranice, kdežto u nás o snahe ani srnky nechyrovali.
Keby nebolo oviec nebola by ani vlna.
Ani prvá, druhá, tretia, štv....
Začínam podozrievať autorku z naivity. Kvôli tejto vete:
"Predvolebná kampaň je jedna vec, ale toto už je vrchol nevkusu a úplné dno ktoré by človek nečakal ani len od Igora, lebo všetko by malo mať svoje hranice."
Ak autorka nežila posledné roky niekde v tropickej džungli odrezaná od sveta alebo na Marse tak musí vedieť že Igiot je schopný všetkého a nemá žiadne hranice.
Podľa niektorých príspevkov cítiť obrovský strach z kúta progresívcov a tzv. "demokratov".
sa im vracia požičané aj s úrokmi
zle si počul, choď k ušnému
Za chvíľu bude možné sa registrovať na ďalšiu včeličku. Dúfam že nepremeškáš príležitosť.
Už vidím tie davy čo sa ženú na na ďalšie z radu nekonečných očkovaní. Som zvedavý koľko z tých objednaných dávok sa budeme zase snažiť niekomu darovať alebo ich nakoniec likvidovať.
Kde si zistil niečo takéto? Na školení progresívnych pionierov?
Ak máš poznatok že sú fašisti tak je tvojou občianskou povinnosťou to ísť oznámiť na najbližšie oddelenie PZ alebo prokuratúru
za posledné tri roky sme si dostatočne vyskúšali čo znamená zmena, inovácia a reforma.
Už nikdy viac
skôr sa mi zdá že tu každý deň besnie nejaký biľačik so svojimi typizovanými hláškami o lysohlávkach, buldogoch, búdach, šéfovi,...
Tie LAJNO noviny som našiel v schránke minulý týždeň. Absolvovali cestu dlhú 1,5m od schránky k popolnici.
Predpokladám že všetci majú autá, kolobežky a skútre na baterky, na streche ostrovnú fotovoltiku a jedia samé biopotraviny vlastnoručne vypestované.
Odporúčame