Nie je boh a nie je proti očkovaniu.
Je proti vynútenému očkovaniu a je konzistentný vo svojich postojoch.
Nie je boh a nie je proti očkovaniu.
Je proti vynútenému očkovaniu a je konzistentný vo svojich postojoch.
A má sa riadiť tvojim?
Som neočkovaný (sledovaný na onko a diabetes) a mal som kovidka. Zvyšok rodiny je očkovaný (manželka ako zdravotník dokonca 3x) a všetci mali kovidka. Dcéra (2xvčelička) ho mala pred mesiacom.
Celá tá kovidhystéria je temná škvrna na zdravom rozume ľudí čo to podporovali.
No a čo?
Máš na výber 25 strán, vyber si jednu a nezáviď.
Pietro , zobuď sa.
PS ani nevyhrá, a žiadnu vládu aby mohol niečo ukazovať nebude ani zostavovať.
PS má jediné šťastie že mu v minulých voľbách chýbalo tých 926 hlasov na postup do NR. Ak by ich vtedy získalo nebola by vo vláde Borisova rodinka ale PS. No a všetci by za tie tri roky zistili čo sú zač. Boli by sme tam kde sme teraz a možno že aj by sa to udialo o pár mesiacov skôr. PS je bublina ktorá praskne pri strete s realitou.
"Zatiaľ sa neúprosne kráti čas vláde odborníkov Ľudovíta Ódora, ktorá sa v pokoji, bez emócií, konfliktov a škandálov snaží naprávať čo sa dá, hoci zázraky na počkanie nedokáže ani ona. Až si niektorí hovoria, že je škoda, že sa termín predčasných volieb nezadržateľne blíži. "
1. Táto vláda pokračuje v neschopnosti tam kde skončila vláda Igiotovho hovorcu Eda.
2. Škoda je že voľby sa nekonali už pred letom. Zbytočné naťahovanie času.
Ja mu upieram právo na názor?
Naopak, ja podporujem nech si každý vytvorí vlastný názor na základe svojich životných skúseností a nech ho môže verejne a bez následkov prezentovať nech je akýkoľvek pokiaľ nevyzýva k násiliu.
Napr. tú dobu keď som západ obdivoval spoza železnej opony.
Teraz by som tam nechcel žiť.
Tebe sa zdá že západ napreduje?
Vieš čítať s porozumením?
Nepíšem či je lepší alebo horší ako iné štáty.
Píšem: "Západ už nie je to čo býval"
Západ už nie je to čo býval. Pomaly sa mení na Blízky Východ kombinovaný so Sahelom.
Andrej pozor! Za chvíľu na teba vybehne nasrdený Hašek.
A tým ktorým stúpil na otlak: Koľko ľudí - toľko názorov. Prečo by Sekeráš nemohol mať iný názor od toho vášho?
Zožrali ste všetku múdrosť sveta a môžete hlásať jedinú univerzálnu pravdu?
Ešteže prišli tí migranti. V opačnom prípade by sme mali tú mimoriadnu situáciu naveky.
prvý dezolát už vyslovil svoj názor, som až druhý
Ak niekto sa správa ako dement a ešte k tomu aj provokuje tak sa stáva že aj niečo utŕži.
Ak Smer môže predpokladať narúšanie svojich akcií zo strany idiota Igiota prečo sa naň nepripraviť?
Taká montážna pena nastriekaná do auta alebo medvedí sprej do ksichtu by mohli pomôcť.
Nech Kiskovi favoriti dopadnú tak ako žaludi pri posledných voľbách
"najlepšia vláda všetkých čias" žne zaslúžené ovocie svojej neschopnosti
v tomto momente máš pravdu
hrdzavý sústruh pôjde tam kam patrí - do šrotu
Mylíš že tam "pětidemolice na čele s Blyštivým Péťom Fialenkom" bude ešte dlho kraľovať?
Odporúčame