Ak by voliči nezvolili do parlamentu žiadnu stranu (ani odštiepenú) bývalej vládnej koalície to by bolo spravodlivé odmenenie ich trojročnej "práce".
Ak by voliči nezvolili do parlamentu žiadnu stranu (ani odštiepenú) bývalej vládnej koalície to by bolo spravodlivé odmenenie ich trojročnej "práce".
Nechaj voličom možnosť vyjadriť sa slobodne cez koho nechajú prepadnúť svoj hlas.
A nezabúdaj že nejde len o hlasy ale aj o peniaze zo štátneho rozpočtu. Vari chceš Lajniakom, Saskárom a Demoskaratom siahnuť na ich ťažko zarobené dukáty?
takže teraz príde reakcia na Magoroviča.
Fungujeme ako kyvadlo: z jednej krajnej polohy do druhej
40%, nie je to málo?
A za ruské záujmy nech si bojujú Rusi. Mne by stačilo ak by sa slovenské záujmy nepodriaďovali tým EU a USA záujmom.
A už sa nevracaj
nie že by som prieskumom veril, ale potešil
On nás nechce presvedčiť ale urážať.
Demoskrati sa snažia o niečo načo nemajú. V deň volieb nastane ich skrat a možno príde aj vytriezvenie.
Demoskratom už nejde ani tak o to aby sa dostali po voľbách do parlamentu ako o to ako dosiahnuť magické 3% čo im zaručí príjem zo štátneho rozpočtu na ďalšie štyri roky.
Predstav si že nepozerám žiadnu TV, len občas filmy na Netflixe.
Teba, červenohnedý hrdzavý sústruh som si zaradil do kategórie "idiot Igiot". To je v podstate vygumovaná spodina spoločnosti, niečo podobné ako slepé črevo u človeka - žiadny úžitok, len kopa problémov keď dá vedieť o svojej existencii.
Miško, plačeš nad nesprávnym hrobom.
Masmédia vytvorili Igiota a už roky z jeho chorých atómofiek žijú. Kým bol vo vláde ste ho podporovali a utvrdzovali v jeho mesiášskych predstavách. Stvorili ste choré monštrum ktoré sa odtrhlo z reťaze.
Ak by som nevolil inú stranu tak by som ho krúžkoval.
1. Hlupák si sám.
2. Videl som jeden úder päsťou. Ty máš poruchu videnia alebo vidíš dvojmo?
3. Na debila nič lepšie ako jedna výchovná poza uši neplatí.
žiadny pán, je to debil
za lieky sa neďakuje, zdravotná starostlivosť je bezplatná
On nič nevlastní - to mu len Paulínka požičala aby sa mohol ukázať aký on je frajer
Nie.
Bežne chodíš provokovať na podujatia ľudí s ktorými nesúhlasíš?
prepáč, pomýlil som sa. tebe sa nezadierajú prevody v sústruhu ale haprujú ti koliečka v hlave.
zato Igiotove správanie bolo na výške. tie hlboké myšlienky, pútavý prejav, rozhľadenosť ducha - ako blázon čo ušiel z ústavu
Odporúčame