kritikov umlčiavala Igiotovo-Hegerova vláda vypínaním nepohodlných webov.
kritikov umlčiavala Igiotovo-Hegerova vláda vypínaním nepohodlných webov.
Ako sa meria veľkosť fašistu?
nestihli, preto potrebujú čas do októbra
však pri tom výnimočnom stave sa im vládlo najlepšie
progresívno-liberálny nie je ani pokrok ani sloboda, ale obmedzovanie slobody v mene presadzovania rôznych menšín
Ja som si o tebe vytvoril mienku už dávno.
A čo svet sa prestane točiť alebo nastane doživotné zatmenie slnka že niekto má nižšie percentá ako druhý?
Ja by som navrhoval aby sa potrestali všetky zločiny, vrátane tých za posledné tri roky.
so svojími nízkymi preferenciami slúži ľudu najlepšie
Nesledujem ani Vasilisu, nie som totiž na žiadnej sociálnej sieti.
Musím ťa poopraviť. Smer som nikdy nevolil a ani nebudem. Môžem ti prezradiť že v r. 2012 som volil OLANO a v r. 2016 SaS. Po skúsenosti s kovidhystériou som vyhlásil že strany čo sa nej podieľali a ľudí čo v nich pôsobili nebudem nikdy voliť za žiadnych okolností.
Tým hlásením k Cyrilo-Medodskej tradícií nepresvedčíš progresívcov ktorí ju chcú z preambuly Ústavy SR vypustiť
Prečo by som sa mal hanbiť? Ty máš toľko času že dokážeš sledovať čo ktorá papierová hlava kde napíše?
takže, ak náhodou splanie nejaké auto v sváčkovom okolí tak si povzdychneme: Kto vie v čom bol sváčko namočený.
Kto sú to tí "vsetci"? Ty a tvoja sociálna bublina?
nie, Blahu nesledujem
"Ktorym slovam v mojej otazke hore si nerozumel?"
najobľúbenejší a najčastejší herzogov príspevok v diskusiach
To trollovanie tak dobre vynáša?
Z pohľadu tých pravých liberálnych demokratov je zlé to že sa nestretli s tými správnymi činovníkmi a generálmi. Taký generál Macko by bol určite nezávadný.
sváčko je už raz taký. Závisťou obmedzený arogantný hlupák.
Tým zoznamom nemyslíš náhodou pexeso Vasilisi Premúdrej?
Odporúčame