Sankcie fungujú.
Sankcie fungujú.
Kua, doteraz som si myslel pravý opak. Ale osvetlilo ma slovo EU. A už verím. A keď mi to napíšete tak budem veriť aj na Deda Mráza, Santa Clausa a dúhové zajtrajšky.
pošukovia su v LAJNE a demoskrati sú ich kópia
Som v napätom očakávaní kedy si podobný kritický článok od ABM v Pravde prečítam o PS, Hlas, SME rodinka, KDH a LAJNE.
Kua, si nejaký hustý. To od prírody či sa ti vzbúrili hormóny? Alebo ti pukol pupáčik na čele?
To sú dve činnosti naraz, to by nezvládol.
Možno ani postupne.
tíško, neruš ich. Uvažujú
A čo mala podľa neho urobiť prokuratúra s tým trestným oznámením? Hodiť do koša?
Prečo reaguješ na mňa?
Nebodaj si sa spoznal v tom iniciatívnom blbcovi?
Zvonica má bezplatnú reklamu. Teraz tam bude problém rezervovať ubytovanie.
mám obavu že nie je platený. On to robí rád a s nadšením.
Viete kto je horší ako triedny nepriateľ? No predsa iniciatívny blbec.
o čo menej "vždy pravdovravné méééédia" o tom píšu, o to viac admin maže každú zmienku v diskusii
o čom naše "vždy pravdovravné méééédiá" nepíšu to akoby sa ani nestalo
uvedomuješ si že urážaš cca 1/5 voličskej populácie na SK?
Neboj, Oni to vedia. Len sa hanbia si to priznať.
My sa aj po 50 rokoch budovania kapitalizmu budeme vyhovárať na 40 rokov budovania socializmu.
čo ťa trápi kto mu dal avízo? Možno rovnaký zdroj aký informoval Monču.
tíško, tíško. Nerušiť.
My už 33 rokov budujeme ten kapitalizmus a výsledok v nedohľadne.
Odporúčame