A ty si investigatívny novinár čo odhalil toto temné sprisahanie.
A ty si investigatívny novinár čo odhalil toto temné sprisahanie.
"Kedy sa zdražovanie zastaví? "
Najskôr vtedy keď prestanú účinkovať sankcie.
1. Pisateľ nejako pozabudol na prezumpciu neviny.
2. Na kauze Šimko-Hamran sme mohli vidieť že polícia nie že žije vlastným životom ale ovplyvňuje politický život v štáte. Preukazuje sa, že polícia je štát v štáte, a to ešte nie je isté či tých "policajných štátov" nie je v SR viac a nevedú medzi sebou tichú vojnu.
Prečo by som mal niekde lietať, verím našim demokratickým méééédiám.
Alebo, to tu už nikto nič negarantuje???!
nie je členkou, je to jej vláda
to asi malo smerovať do Brna
Keby len 20%.
Na SK je cca ďalších 20% voličov ktorí mali v posledných troch rokoch vypnutý mozog, zalepené oči aj uši
sváčko je už raz taký: závistlivý, zákerný, pomstychtivý chudák
a Igiota idiotom
Neplačkaj, potentovali ste za posledné tri roky čo sa len dalo. Teraz budete zbierať ovocie svojej neschopnosti.
Smer-SD som fakt nemal v obľube, ale tri roky liečby Igiotom ma úplne vyliečilo.
a predajú do zberných surovín
"zlzy"?
biľačik, klídek a nohy v teple. a ešte čajíček na ukľudnenie.
tvoje korene prerastajú ešte zo svätej inkvizície cez gestapo a štb
To je síce pekné, ale kde budú politické strany odkladať svoje nádejné politické kádre a zálohy?
o takýchto sme hovorili že "vyšli v rozkaze"
Utri si nenávistné sliny čo ti padajú na nedeľné montérky
"spravili dobrú prácu" - ale s negatívnym výsledkom.
Odporúčame