Práveže starší ľudia si pamätajú obdobie neslobody a nechcú sa tam opätovne vracať. Súhlasím s tvrdením že mladí sú blbí ako bagandže - veria všetkému čo im masméééédia a sociálne siete zavesia na nos. Ale verím tomu že časom dozrejú ako víno.
Práveže starší ľudia si pamätajú obdobie neslobody a nechcú sa tam opätovne vracať. Súhlasím s tvrdením že mladí sú blbí ako bagandže - veria všetkému čo im masméééédia a sociálne siete zavesia na nos. Ale verím tomu že časom dozrejú ako víno.
Vôbec si nemyslím že "psychopat je iba človek, ktorí sa s nikým nebaví a sedí v kútiku a zvrhlo pozerá".
Psychopat Igiotovho typu práve naopak: nesedí ticho v kúte ale užíva si pozornosť médií. Každú myšlienku čo ho napadne prezentuje ako atómovú bombu čo spasí svet. A hlavne tvári sa milo a chce len tvoje dobro.
Tak si ho nedajme vziať.
skús vylučovaciu metódu, nakoniec ti niečo ostane
Na výške sme používali tzv. "bulharskú konštantu". Je to nemerateľná, neurčitá veličina neznámej hodnoty ktorej použitie v určitom mieste výpočtu zabezpečí prijateľný výsledok pre zadávateľa cvičenia/labáku/zadania a pod.
veěd práve. Starí vedia že budúcnosť patrí mladým, preto im ju nechcú pos.rať.
Nesúhlasím s tvrdením že Igiot je "kampaňový stratég".
Podľa mňa je to psychopat hrajúci na najnižšie ľudské city - závisť, nevraživosť a podlosť.
"povolili realitu" alebo nechali žiť v omyle?
asi už pokosili
MVO netreba rušiť. Stačí keď sa neziskovkám ktoré sa pchajú do politiky stopnú peniaze.
Keď si to nevieš nájsť sám, rád ti pomôžem:
"Od exportov je závislý najmä chudobnejší globálny juh – podľa OSN až 57 % z exportu cielilo do tejto destinácie."
Presnejšie napísané:
Ukrajina přes Černé moře díky dohodě o obilí vyvezla dosud od počátku platnosti cca 33 000 000 tun různých zrnin.
Z toho do nejbohatších zemí světa, rozuměj západní Evropy směřovalo skoro 15 mio tun = 43,6% z celku!!!!
Do zemí s vyšším než průměrným příjmem pak necelých 13 mio tun = skoro 36,7% z celku
Do chudších zemí s menším než průměrným příjmem 5,6 mio tun = 17,1 % z celku
A pro nejchudší země, ty kde opravdu HROZÍ HLADOMOR? Tak na ty zbylo „fantastických“ 822 094 tun!!! Ani celý milion tun!!!!! Bavíme se o Afghanistanu, Somálsku, Etiopii, Sudanu, Jemenu, aby bylo jasno! A na tyhle na pokraji smrti hladem zbylo z ukrajinského exportu
úžasných 2,6%!!!!!!!!!
myslíš Šimečku keď robil poslaneckého asistenta Zalovi v EU za stranu Smer?
nekŕm trolla.
tento nick má 77 príspevkov, z toho od 11:49 stihol vypotiť 8. Úroveň príspevkov na úrovni žiaka 3. triedy pomocnej školy
na toľko deciek treba makať a nie sa flákať
Možno sa nikto nepohoršuje, ale tiež som nezbadal že by ho niekto chválil.
A aby sa stal multioteckom boli potrebné aj osôbky opačného pohlavia ktoré s týmto súhlasili.
Nezdá sa ti to tak trochu ako generalizovanie a zavádzanie stereotypov? Niečo podobné ako cigáni kradnú, blondínky sú sprosté a pod.
Nie. Jednoducho v Ústave je definované že sme demokratická republika tak sa chovajme demokraticky.
Už sme zažili ľudovo-demokratickú republiku, existuje kresťanská demokracia, konzervatívna, liberálna a čo ja viem ešte aká.
Skúsme poriadne vybudovať tú demokraciu a nepchajme do toho nejaké ďalšie ideologické prídavky.
a ako čo majú tí Slováci spraviť? Ísť demonštrovať pred parlament nech odstúpi? Či spísať petičnú akciu nech si už konečne jednu vyberie a tá bude dávať pozor na jeho neposlušného vtáčika?
Jednoducho preto že podľa ústavy sme demokratická republika. NIE liberálno-demokratická.
poradím ti: nevoľ ho
To je otázka uhla pohľadu. Možnože dostal rozum.
Odporúčame