Nezabúdam, preto mám auto r.v. 1997 kde je vrcholom pokroku elektrické sťahovanie okien (dokonca nemá ani ABS).
Nezabúdam, preto mám auto r.v. 1997 kde je vrcholom pokroku elektrické sťahovanie okien (dokonca nemá ani ABS).
"...elektromobily by nemohli cenovo konkurovať spaľovacím motorom..."
elektromobily nekonkurujú cenou vozidlám so spaľovacím motorom , ale vozidlá so spaľovacím motorom cenou dobiehajú tieto elektrické vozítka (resp. výrobcovia si cenou vozidiel so spaľovacím motorom hoja rany spôsobené elektrodebilitou)
Ešte že tak. Som rád že ja dožijem so svojím benzínovým.
skôr mám dojem že k nám plány na svetlú budúcnosť teraz prichádzajú z bruselskej strany
dokonca sa ešte chcel pchať do jadra
Vláda odborníkov ktorá namiesto svietenia a kúrenia do volieb ide bojovať z hoaxmi?
nerozumel, ale po štyroch minútach pochopil.
Už je v obraze.
Nakoľko tam prúdia prostriedky zo štátneho rozpočtu SR tak aj ty (ak platíš dane).
"Spoločne si ceníme hodnotu demokracie, rovnosti, slobody či právneho štátu, na druhej strane brojíme proti liberálnej demokracii."
V slovenskej ústave je 14x spomenuté slovo demokracia v rôznych obmenách. Slovo liberálny sa tam nespomína ani raz.
Skúsme ostať iba pri tom slove demokracia. Žiadna liberálna, ľudová, sociálna, kresťanská,.. Len demokracia bez zbytočných prídavkov, ktoré len kazia výsledok.
Prečítaj si našu ústavu. Slovo demokracia alebo demokratický sa tam vyskytuje 14x. Ale liberálny ani raz.
p. Hirman nechajte našich 2.000€ v štátnej pokladni a ja si nechám moje staré auto. Bude to win-win.
Dobre sa máme kvôli demokracii. Liberálna demokracia je paškvil demokracie.
V miriusových prieskumoch vedú debilkrati s 2,9%
stavil by som 100:1 že tento Noďov výplod chorej mysle nebude nikdy potvrdený
Tí Rusi sú ale geroji - ovplyvňujú voľby všade na svete, To takí amíci vôbec nerobia, nepodporujú im blízke skupiny, nepodporujú dolárikmi a koláčikmi, prípadne zbraňami.
Noďovi môže veriť len idiot.
valdis si od radosti cvrkol do pampersky
veď práve, neveria Noďovi.
Kua, na 100% veriť nejakému politikovi to chce buď veľmi silnú vieru alebo nedostatok zdravého rozumu.
Ľudia tam hľadajú informácie ktoré sú v tzv. mienkotvorných médiach hlavného prúdu úspešne zamlčané.
Odporúčame