Kvákanie Noďa považuješ za dôkaz?
Kvákanie Noďa považuješ za dôkaz?
Hovorí s teba slepá závisť že si si nelízol?
A vieš že máš pravdu? Ak by som si musel vybrať medzi ním a Ficom tak to radšej hodím tomu Ficovi (aj keď doteraz som mu nikdy hlas nedal).
Že vraj "Demokrati". Trt. Demagógovia sú to.
Ako zistíš že kontraadmirál Noď klame?
Otvára ústa.
Nemôžeš vymazať všetko s čím nesúhlasíš - potom by to už nebola diskusia.
toto má nadčasovú platnosť
Súhlasím, ale čím je tých značiek viac tým to je obtiažnejšie.
Čím viac značiek tým bezpečnejšia premávka?
Ak mám sledovať premávku, registrovať a predvídať úmysly nepredvídateľných chodcov, cyklistov, rýchlych motorkárov, spomalených dôchodcov a splašených pubertiakov ako mám ešte sledovať aj všetky značky hlavne na neznámom mieste?
"Keby poslanci mali možnosť, tak by sme tu jazdili ešte na konských povozoch a svietili petrolejkou,“
Neviem o niečom takom v minulosti že by sa jeden druh dopravy uprednostňoval voči inému. Para vytlačila konské povozy, paru vytlačil benzín, nafta a elektrifikácia železníc nie preto že tak niekto rozhodol od zeleného stola ale preto že boli výhodnejšie.
Zas len repoviny.
Ja by som rád žil v demokracii bez prívlastku liberálna
No, moji priatelia to nebudú.
"Keby Slovensko nebolo v NATO, boli by sme pre Rusko ďalší na rane"
- šírenie poplašnej správy
Len pre upresnenie: vpadli sem vojská z piatich "spriatelených" armád: Sovietsky zväz, Poľsko, Maďarsko, Bulharsko, Nemecká demokratická republika.
nie je problém že sa ožral nejaký Američan na Slovensku ale to že to bol americký vojak na území spojeneckej krajiny.
p. Šubákovi odkazujem že vôbec nemám v úmysle vyradiť či už moje auto alebo motorku (obe r.v. 1997). Naopak budem ich prevádzkovať čo najdlhšie - nemám rád tieto nové elektronikou a asistenčnými systémami prepchaté vozítka.
Stále si mi neodpovedal. A kto určuje ktoré strany chcú preorientovať SR?
Kto rozhoduje ktoré strany sú demokratické?
1. Ani by mi tak nevadilo že boli pri páde vlády. Ale to že s Igiotom "držali basu" dva roky a potom mu ešte ďalší rok kryli chrbát (ako aj podržtaške Hegerovi) tak to mi už vadí.
2. Nikdy nedám hlas strane čo sa podieľala na vládnych opatreniach počas protikovidového šialenstva.
Odporúčame