Máme slobodu prejavu.
Budeme mať aj slobodu po prejave?
Táto vláda má svietiť a kúriť do volieb. Nič viac!
Aj popieranie reality je cesta.
Nie, chcem aby "svietili a kúrili" do volieb. Nič viac, nič menej.
A zopakujem svoju otázku: "Prečo to čo bloger uviedol považuješ za rozprávky keď ide o reálne skutočnosti?"
Máš problém odpovedať?
Máš pravdu, vládny program ešte nie je hotový ale peniaze sa už kotúľajú správnym smerom.
Prečo to čo bloger uviedol považuješ za rozprávky keď ide o reálne skutočnosti?
Jednotne a spoločne kráčame v ústrety našej svetlej dúhovej liberálnej budúcnosti.
Ďakujeme EU.
S pozdravom akcionári Fajzru
vakcína je sloboda ...
... vyhadzovať peniaze von oknom najbližšie roky
Uvedomuješ si že ak tento režim budeš chcieť zničiť za každú cenu budú sa brániť všetkými dostupnými prostriedkami?
Je potrebné rozlišovať vyhlásenia určené pre uši domáceho obyvateľstva a vyhlásenie pre bruselskú vrchnosť
Prihlásiš sa dobrovoľne do slovenskej účasti v rámci NATO do Rýchlej alebo Zaisťovacej divízie?
Lebo Fico!!! Lebo Fico!!!
nech sa spoja - prepadnú všetci traja
Kto by už chcel prehnité jablko?
Skôr by som povedal že debilktaratov typu Noď je už priveľa
A to nový premiér nepresvedčil iba Veronu alebo celú stranu žaluďov?
pripočítaj si k tomu napr. úhrady za poslanecké kancelárie
Odporúčame