Vážený p. prezident si nevšimol jednu zásadnú vec. Počas WW2 bolo USA vo vojnovom stave s Japonskom.
Je teraz EU alebo USA vo vojnovom stave s RF?
Oficiálne nie, aj keď robia všetko preto aby sa zmenilo.
Vážený p. prezident si nevšimol jednu zásadnú vec. Počas WW2 bolo USA vo vojnovom stave s Japonskom.
Je teraz EU alebo USA vo vojnovom stave s RF?
Oficiálne nie, aj keď robia všetko preto aby sa zmenilo.
:-) skôr špičkovými platmi
Minule som v k článku: https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/670682… napísal:
"Aký problém?
Veď v tom prívese si môže viesť ďalšiu sadu batérií alebo rovno dieselagregát + 200 l nafty."
Asi by som si to mal patentovať aby ma Ford nepredbehol.
To je také západno-liberálno-pokrokové: obmedziť obchod s Ruskom a potom sa sťažovať že si našlo iných obchodných partnerov.
Až na to, že ten bohatý si dane zoptimalizuje.
„Politikom sa neverí, politici sa kontrolujú. Verí sa v Boha, verí sa v prírodu, v krásu, v myšlienku, ideu. V politika sa neverí, a kto v neho verí, je idiot.“
Karel Kryl
Milujem takéto prípady so zablokovanou klávesnicou (či mozgom) čo v článku o "výhodách" elektrických pickupoch vidia Rusa s Moskvičom.
Nezabudnúť priškrtiť kohútik politickým mimovládkam
Aký problém?
Veď v tom prívese si môže viesť ďalšiu sadu batérií alebo rovno dieselagregát + 200 l nafty.
Napísal som niekde niečo podobné alebo sa ti sníva?
Napísal som niekde niečo podobné alebo sa ti sníva?
Vydávať za úspech protiofenzívy dobytie jednej dediny sa mi zdá trochu nadnesené.
Má s tým dlhodobú skúsenosť (udernik)
Áno zas im došla munícia, rovnako ako minule keď bojovali poľnými lopatkami.
Celý svet je v tvojom ponímaní EU+USA+VB+Austrália? Kde si nechal zvyšných cca 6 miliárd ľudí?
A čo tak v článku použiť nejaké čerstvejší prieskum?
Nehodí sa?
Len som sa utvrdil v tom že Hlasu nedám hlas.
Ak sa za pravicu považuje to čo nám vládlo posledné tri roky, tak nech to všetko prepadne.
Experti v Debokratoch? To ako Nvotová a Nicholsonová? Tak tie to určite vytiahnu nahor. Aspoň na 1,5%.
Odporúčame