Si si tým istý?
Rozvrat hospodárstva bude len vedľajším produktom vládnutia.
Si si tým istý?
Rozvrat hospodárstva bude len vedľajším produktom vládnutia.
na tejto vláde sa nič pozitívne nájsť nedá
Tým chceš povedať že jedna čata je taká ako je vyfotená na fotke a ostatné časti toho slávneho práporu sú diametrálne odlišného razenia?
Toto snáď nemyslíš vážne?
v čom je tá fotka účelová? že neukazuje Azov v tých správnych farbách?
- vie si uviazať kravatu správnej farby a prečítať napísané frázy
Veď oni sú v podstate chudáci, taký Igiot je chudobný ako kostolná myš - nemá žiadny majetok.
omyl, máme to všetci
takže briti už na koni sú?
Igiot by to nemohol sám napísať - on by to dokázal možno s biedou odpísať alebo skôr dať niekomu napísať.
Teraz som na rozpakoch. Uvalil Putin sankcie na nás alebo my na Rusko?
Alebo sme tie sankcie uvalili sami na seba?
Aké sú tie základné predpoklady? Vedieť po anglicky a používať pri jedle príbor?
Nie, Rusko nie je demokracia aj keď si svojich zástupcov volia vo voľbách. A u nás (západný svet) je pseudodemokracia - tiež si volíme vo voľbách.
Tiež som si do roku 2020 myslel že nič horšie ako Mečiar a Fico na SK nemôže byť. Voľby 2020 ma presvedčili ako strašne som sa mýlil. Teraz sa mi zdá Mečiarova éra ako zlatý vek demokracie a slobody slova.
"Preto by koalícia mala zmeniť formu, akou vládne a podáva aj prospešné či ušľachtilé opatrenia."
Starého psa novým kúskom nenaučíš.
"Politikom sa neverí, politici sa kontrolujú. Verí sa v Boha, verí sa v prírodu, verí sa v krásu, verí sa v myšlienku, ideu. V politika sa neverí, a kto v neho verí, je idiot!"
Karel Kryl
"Napriek všetkým krízam to po dvoch rokoch nie je až také zlé, ..."
Veľmi pekne ďakujem p. Sulík. Fakt je pravda že s touto koalíciou ste to mohli doviesť do podstatne horšieho stavu. Máte na to (koalícia) všetky osobnostné a odborné predpoklady. Ak je toto to menšie zlo obávam sa toho čo ešte dokážete.
"...ak premiér aspoň na chvíľu unikne spod zhubného vplyvu nepretržitých nápadov ministra financií Igora Matoviča."
Ako sa kedysi hovorilo: Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ.
Počuli sme slovo Božie - prehovorila studnica múdrosti.
Odporúčame