Dúfam, že chápeš že postavenie zamestnanca vo firme voči zamestnávateľovi kde sa bazíruje na BOZP je niečo iné ako postavenie ústavného činiteľa voči redaktorke. Je mi jasné že nie každý musí obľubovať každého politika. Ale nemôžeš v takomto prípade (požadovanie testu na prítomnosť alkoholu) pristupovať podľa sympatií.
Už som napísal (dovolím si to zopakovať): "Pre mňa, za mňa nech prijmú zákon (predpis, usmernenie,..) a nech fúkajú do drégera aj tri krát denne a test na drogy nech im robia raz týždenne. Ale nie na základe rozmaru nejakej redaktorky."


