Ak nerozumies pisanemu textu, precitaj si moj prispevok vyssie 18:08.
Pripadne moj komentar nizsie.
Ak nerozumies pisanemu textu, precitaj si moj prispevok vyssie 18:08.
Pripadne moj komentar nizsie.
25.2.2022 pre Izvestiju, rovnako napr. Moskovsky Komsomolec.
Vies, v com je rozdiel?
Rozdiel je v tom, ze kym ty si tieto tvrdenia vymyslas (mimochodom vyber temy na ktorej to ilustrujes, odraza tvoju inteligenciu), tak v ruskej statnej televizii, statnej tlacovej agenture, boli tieto tvrdenia o 5 dnovej operacii prve dni naozaj dookola omielane.
Az zhruba po mesiaci, ked slo ,,vsetko podla planu" sa z toho stala informacia, ktoru si vymysleli Ukrajinci, zly zapad, atd, aby Rusov ,,zosmiesnil".
A tak teraz lavirujete medzi ,,nestalo sa to" po ,,nepovedal to Putin". No nepovedal.
Rovnako, ako Tiso nepovedal kopu veci, ktore pisal casopis Slovak alebo odzneli v propagandistickych filmoch. Ved na to ich ten rezim mal, aby hovorili za neho - vymyvali tym ludom mozgy ale on za to akoze neniesol zodpovednost. Samozrejme, neexistuje, ze by to pisali bez suhlasu a zelania vodcu statostrany.
Tomu moze verit naozaj iba kovany hlupak.
Kludne mi daj link na tieto tvrdenia.
Este raz zopakujem.
Neslo o 3 dnovu operaciu ale 5 dnovu. Tento hoax sirili ruskou vladou kontrolovane media v case, ked sa kvoli autocenzure ani len neodvazili pouzit slovo ,,vojna". To, ze vam samotnym to pridu tieto ruske blaboly ako ,,hoax" sireny liberalmi a zapadom a pritom vznikol v rusku v provladnych kruhoch len ukazuje, ako mimo boli.
Michal sa sekol o 2 dni, co je smiesna odchylka v porovnani s tym, ze Rusi sa sekli - doteraz - o viac ako 620 dni .
Dmitry Abzalov.
Ja cerpam tuto informaciu z Izvestije, TASS a dalsich ruskych medii. Komunikoval to tam napr. riaditel ruskeho Centra pre strategicku komunikaciu a celkom urcite sa nevolal Danilov.
Ja vychadzam z informacii, ktore boli v case utoku publikovane v ruskych mediach, ktore mal pod kontrolou rezim. Z coho vychadzaju ostatni diskutujuci, neviem.
Dovodom, preco tato 5 dnova SVO trva uz 630 dni je podla vsetkeho dobra vyzbroj, vysoka moralka a kvalifikovane vedenie na vsetkych urovniach ruskej armady.
Neviem, mozno preto, ze 20km trva pesi pol dna, ale na bicykli to das za hodinu, aj ked nie si Sagan?
Netrep. Ma na to samostatnu sekciu, vratane online spravodajstva.
https://www.pravda.sk/trendove-temy/utok-na-…
Loz je sucast DNA rusackych spin.
Tak naco to komentujes?
Ale zjavne ich nezvladas ty, ked sa musis uchylovat k takymto komentarom.
Ci to nebude skor tym, ze ty sa vyjadrujes s klames ako male decko.
Vratane tychto infantilnych poznamok o mozgu, zlozitosti tem, atd. Proste prvy stupen.
Tak s tym zrovna nemam ziadny problem, kvoli tomu sa k nikomu pridavat nemusim ;-)
Pomrzneme a budeme jest skreckov?
Ze ci ty nemas nejaky mentalny ,,EU problem". Nikde som ju nezmienil.
Asi takto:
"Ale nech je vaša reč: áno - áno; nie - nie; lebo čo je nad to, je od zlého. "
Matúš 5:37
Skor to bude tym, ze sa vyjadrujes a klames ako male decko.
Tym sa ta komunikacia posuuva do takej roviny.
Ako sa to tyka mojho prispevku, netusim.
Odporúčame