To naozaj nie je pre svoloc ako ja.
Ta by si zacala klast otazky, napr. kde sa zobralo delenie na ,,Liberálne a prozápadné" a ,,Kresťanské a konzervatívne".
Mne to pride ako klasifikacia, ktoru zlepili ozrati Jano a Fero niekde pred zaverecnou v krcme. Napr. preco by nemohla byt organizacia zaroven krestaska a prozapadna? Nehovorim o tom, ze metodika ako ich ,,rozdelili" tak trosku absentuje.
Prepac. Je to cele strasna sr.cka.


