Neviem, ci to registrujes, ale tie posledne pribehy o Putinovej smrti so ,,zapadom" nic nemaju. Vznikli a sirili sa z ruskych kanalov.
Neviem, ci to registrujes, ale tie posledne pribehy o Putinovej smrti so ,,zapadom" nic nemaju. Vznikli a sirili sa z ruskych kanalov.
Mne pride predstava, ze 140 milionove Rusko vyhra ekonomicku vojnu so 450 milionovou EU pomerne komicka. Zvlast, ked Rusi za poslednych 30 rokov nikdy neprekrocili ani 15% HDP dnesnych clenskych statov EU
To je asi tak, ako keby Ceska republika chcela vyhrat ekonomicku vojnu s Nemeckom. Lebo cca taka je ekonomicka priepast medzi Ruskom a EU.
P.S.: Skontroluj si, ako sa do slovenciny prekladaju anglicke cislovky.
Zrejme ti uslo, ze Mosku vypalili aj Mongoli.
Kym prvi su smrtelni nepriatelia, druhi su novy rusky vzor.
Nie je. Pretoze sa tu rozni Blahovci, Ficovci a Dankovci snazia ideologicky a politicky priblizit k Rusku, tak treba jadne povedat, co je to za stat.
Ja? A co ti uz celkom rajbe, na to si ako prisiel.
Ja ta naopak upozornujem, ze v tvojom idylickom opise Zlatej Hordy chyba vypalovanie miest na Rusi, odvliekanie ludi do otrocvta atd.
Ze si si nieco neprehliadol.
Uplna idylka. Pocuj, nevypalili im oni nahodou v 1238 Moskvu?
Oprava: koluje na internete od 2017.
Mozno by si nemal cerpat informacie z nahodnych videi na internete. A ked uz nieco najdes, mal by si skusit nejaky reverse search, kedy bolo dane video publikovane.
Napr. tento blud koluje na internete od 201. Klamar, ktoreho na nom vidis, zobral vsetky rozsudky, ktore sa tykali elektronickej komunikacie. To znamena, ak niekto niekomu napr. posielal vyhrazne e-maily alebo opakovane posielal nevyziadane fotky pipikov a bol za to odsudeny, tak to dotycny prezentoval ako ,,odsudenie za pispevky na socialnych sietach", co je zjavna loz a manipulacia.
V skutocnosti bola situacia v Rusku uz v roku 2017 nie len vyrazne horsia, ale odvtedy Ruska vlada zablokovala pristup v vsetkym hlavnym zahranicnym socialnym sietam a kritikov opatrenia posadila do basy.
Nie, nechova. Mongoli na Moskvu neuvalili sankcie, ale vypalili ju. A neposielala dotacie ako EU ale vyberala tribut.
Keby som bol Rus, zostanem asi mierne zmateny, preco mam oslavovat niekoho, kto vypalil moje hlavne mesto. Ale v Debilove ako Rusko je mozne asi vsetko.
Ako rastie. Ake nove produkty vyrabaju a ake nove sluzby poskytuju?
P.S.:
K tomuto:
> tie mýty o našom sťahovaní, nie sú jediný názor
Tu asi zalezi na tom, o com sa bavime. Ak sa bavime o tom, ze Slovania ziju na tomto uzemi 8.000 rokov, tak ide o sprostosti. Ak ide o to, ze biologicky sme potomkovnia rannych rolnikov a lovcov a zberacov. a migruje hlavne jazyk, nie genofond, s tym veda problem nema.
Spravne, rozluc sa a bez prec.
Mrzi ma, ze sa ludia s tvojou interpretaciou chronologie nestotoznuju.
Tak to si zrejme cital uplne iny clanok. Putin sa nehlasi ku kulturnemu a politickemu dedicstvu Europy. On sa od neho distancuje a utieka sa k tradiciam Zlatej Hordy.
To je asi tak, ako keby sa Cesi utiekali k obdobiu z 1939-1945 a Nemcom - k okupantov vlastnej krajiny, ktorym museli platiti tribut. S tym, ze ved v Protektorate mal vlastne taku autonomiu a chranil ich pred vychodom.
S Ruskom si nikto nezacinal s prosteho dovodu - Rusko nikto nezaujma. Resp. nezaujmalo, kym sa Rusi dobrovolne nezblaznili.
Vsimni si, ze nikto v Europe ,,nezacina" s Francuzskom, Spanielskom, Velkou Britaniou. Nie je to otazka vojenskej sily, proste to nie je tema. Je rok 2023 a nie 1623.
Ja nepotrebujem nikoho obhajovat.
Davam ti do pozornosti, ze konkretne polabskych Slovanov vyprasili Sasi este prvej polke 12. storocia. Vacsina bola asimilovana v dobach, ked Rusko este ani neexistovalo.
Nema to nic s vychodom, zapadom, nakoniec aj ty si taka zmes asimilovanych Keltov a Germanov.
Nie, nestretol som sa s tym. Ani na zakladnej skole ani na strednej. Ani pri jednom dietati. Ani nikyto v okoli. Ani pribuzni z inych okresov. Za 30 rokov nikto.
A to decka mahaju v priebehu roka niekolko vzdelavaco-vychovnych akcii. Par krat tam bol psycholog ako prevencia proti sikane, riesili triedenie odpadu, vyber povolania, inak chodia do muzea, kina, atd.
Kde boli ti ,,uchylaci", co im hovorili, ze si mozu vybrat, ci su chlapec, dievca alebo pes, ci macka? Kto bol zriadovatel a aka to bola skola? Moje starsie dieta malo normalnu sexualnu vychovu, ktora sa zasadne nijak nelisila od tej, co som mal v skole ja.
Podstatne je tieto Putinove nezmysly nejak obhajit, nie?
Lucicki Srbi nevyhynuli. Existuju tak isto, ako kopec drobnych etnik v Rusku. Rozdiel je v tom, kedy ich vyprasili Sasi - to este Rusi ani neexistovali a zaprdenych regionoch ako Tuva (kde dnes tvoria 40%) o nich vobec nechyrovali.
Co to meles. Kto ti kedy prikazoval uznavat 72 pohlavi.
Ja som sa s tym v realnom zivote nestretol na nijakom urade, v skole ani v praci a v zivote nikto nic podobne odo mna nechcel.
Ty si si precital nejaky post na instagrame a v panike lezes do prd.le Rusom (objektivne najvypatlanejsiemu narodu v okoli - vid posledne vyroky Putina a Medvedeva), aby si sa zachranil pred 72 pohlaviami.
Presne tak. Pol miliardy Europanov je vazalmi USA miesto toho, aby sme sa obratili na 140 milionove Rusko a prihlasili sa mongolsko/tatarskej slobode.
Drzme sa slov Vladimira Putina a nefantazirujme o charazroch.
Odporúčame