Toto tvrdime? Vies ma citovat?
Co rusak, to klamar.
Toto tvrdime? Vies ma citovat?
Co rusak, to klamar.
Ano, Brent je taka typicka ruska ropa.
Uplne v poho. Mas napr. 40 l nadrz, cosi tam este je, das benzin pod 1,7 a 55 eur.
Ja tiez bezne beriem za cosi cez 50.
Tak “skoro 95” alebo “80.89”? Spravne pises, ze ide o aktualnu ,,cenu na burze”. To nie je cena, za ktoru to vseobecne dodavaju a nezahrna uz ,,vyzlavovane” kontrakty.
Samozrejme, ak ma Rusko ako dodavatel problem zasobovat svoj vlastny vnutorny trh, je to prejav hlbokeho stukturalneho problemu
Aktualne je nizsie ako bola v koncom oktobra 2022, akurat Rusi zhanaju benzin a naftu.
Co chces do toho ratat? Humanitarnu pomoc? Tak to je fakt mrzute, ze kvoli Rusku mame tento naklad. Vojensku pomoc? Ak by Rusko uspelo, na armadu vynalozime podstatne viac. Sankcie? A keby Rusko uspelo, tak budeme akoze prosperovat vedla Mordoru (ruska sfera vplyvu = garancia upadku) a spoliehat sa na jeho dobru volu? Dovoz? Nuz tak nech Rusko neblokuje normalny vyvoz po mori.
Chlapci je to na vas. Rusoch a ruskych kolaborantoch.
Varianty tychto pribehov pocuvame uz pomaly 600 dni.
Zacalo to prvy tyzden fotkami znicenych ruskych tankov, ktore ,,neboli znicene ani ruske", len ich niekto vytiahol zo srotoviska a vytiahol.
Ste na smiech.
Stary dobry Pedro.
S klesajucou psychickou stabilitou stupa pocet preklepov a smajlikov.
Co? Ze komunisticke genocidy a monster procesy neboli nacizmus? Neboli, bol to komunizmus.
My susedime s Azerbajdzanom? My podrobne sledujeme volby v Armensku, tak ako v Cechach alebo v Madarsku?
Pravda, na ludi ako Pedro by sa hodil skor automat.
Potvrdenie si musis pytat od doktora, ja ti ho nemozem dat.
Mimochodom, zaregistroval si, ze podla tohoto blazna som ty?
Ja narozdiel od teba zlociny ziadneho totalitneho rezimu - ani tie miliony obeti komunizmu -nezlahcujem.
A v ktorom bode programu maju nacisti triedny boj? A viedli hinuisti kriziacke vypravy?
A co na to Jan Tleskac?
Ano, ja som Absitnent, priznavam sa.
Kto je Pozorovatel a ten dalsi neviem (v zivote som si take nicky nevsimol), ale som tiez oni.
Polozim tu otazku aj dnes - podporuje vobec Rusko niekto, kto od prveho pohladu nie je psychicky naruseny?
Od teba vobec nikto necaka, ze porozumies pisanemu textu.
Komunizmus mal svoj vlastny totalitny program, vlastne totalitne metody (v mnoho zdielane z nacizmom) a vlastne obete.
Odporúčame