Kamo, ty si mimo ako malokto.
Takto trapne zatlkat a ,,obhajovat” vlastnu chybu, to sa len tak nevidi. Uplne na Pedra.
Ako vzdy pisem - co rusak, to klamar.
Kamo, ty si mimo ako malokto.
Takto trapne zatlkat a ,,obhajovat” vlastnu chybu, to sa len tak nevidi. Uplne na Pedra.
Ako vzdy pisem - co rusak, to klamar.
Rusizmus je sposob myslenia, nie narod.
Niet nad to, ked pablb oznaci nieco za paweb.
Moderna historia nas uci, ze ruske vojska boli stvrteho aprila pri Kyjeve a dvadsiateho druheho tak, kde sa im este podatilo udrzat.
Tomu sa hovori ,,poskodena strecha" ala Pedro. No ano, asi bude poskodena.
Toto ma uputalo:
> Medzitým Moskal zasiahol (...) a vojenskú nemocnicu
Vies, ze v takom pripade ide o vojnovy zlocin?
V budove velitelstva? Vobec nic.
V com sa len da.
Uz len sledovat mentalny proces, ktorym si dospel k tomu, ze Abstinent som ja, je na hlbsie skumanie.
To su ktore? Smiem dostat link?
Ale nech sa paci 33 a 2. Kludne aj 50 a 8. Neviem, ci to za tych 2.300 ruskych (minimalne) stalo.
Ano, aj leto, jesen, zima, dalsia jar, dalsie leto, ide dalsia jesen a 5 dnova SVO stale prebieha. Tolko k obrane.
10 sanitiek k poskodenej streche, to tam tych strecharov nevedeli doniest inym autom a bez hukaciek?
K dnesnemu dnu 16 stratenych Leopardov + 1 Challenger (neriesim, co je opravitelne) vs. min 2.300 stratenych ruskych tankov, tomu sa hovori specialna vojenska success story.
No, ked tu tretinu tento rok naviac zarobia vdaka sankciam, tak ok. Je to na nich.
Co ,,nic"? 10x silnejsi protivnik je kde?
Dat tretinu verejny vydavkov na obranu , to je proste mnamka. Len tak dalej sudruhovia.
Netaraj. Ta mapka o ziadnej ,,prvej linii” nehovori, ide o absolutny blud.
Co sa tyka podla mna nestastneho pojmu ,,posledna”, ISW celkom jasne pise, o co ide. Ten text je konzistentny, pochopitelny, atd.
Tie mapky su hlavne dlhodobo v rozpore z nezmyslami, co tu citame uz rok a pol od ,,fanusikov" Ruska.
Ked prerazali prvu obrannu liniu, este dalsie 2-3 tyzdne som tu na diskusiach cital, ze sa to nedeje. Ojedninele este tento tyzden som cital, ze ide o nejake sede zony a pod.
Ja nic nepreberam a nezverejnujem. Nefetuj. Ja som taky isty diskuter ako ty, len normalny.
Link na report dal jjhc, ja v nom hluposti nevidim. Osobne mam dokonca pochybnost, ci si tu ukrajinsku stranku cital, lebo tam nic nad jeho ramec nie je.
Precital som si.
Pisu tam presne to, co v dennom reporte ISW, pretoze z neho tu mapku aj text prebrali. Link na report dal uz jjhc.
Je ich tam 2x tolko ako tu:
Odporúčame