Ak si toto vlakno necital, alebo mu nerozumies, tak don neprispievaj.
Ak si toto vlakno necital, alebo mu nerozumies, tak don neprispievaj.
Nie sme v Sprostakove, aby si hocikto hocico vymyslel a ostatni mu ,,dokazovali" ze to tak nie je.
Skus takto ,,argumentovat" pri odovzdavali obycajnej seminarnej prace niekde na (aspon priemernej) univerzite. Vyrazia ta oknom, ani nestihnes povedat ,,dovi".
Parafrazujem, co si napisal.
,,Odniekal, ale nechcem povedat odkial, mam informaciu o udajnom datume vyroby. Udajne to slo podla nejakeho pravidla, ktoreho aplikaciu dolozit neviem a este tvrdim, ze je nepisane. Z toho vyvodzujem, ze: ..."
Co dodat.
Len na zaciatok ujasnenie:
- odkial mas informaciu ze sa v tomto pripade slo ,,nepisanym pravidlom" FIFO a teda slo o ,,najstarsie" vyrobky
- odkial mas informaciu, ze ta ,,varka" nepodliehala zlozitym schvalovaniam
- popis nam ake kroky toho schvalovania boli aplikovane a ake nie
Dalej sa vyhybas odpovedi:
- odkial mas informaciu o ,,datume" vyroby, co je zdroj tejto info
Kazda dobra teoria musi byt falsifikovatelna. T.j. aky datum by vedel tvoju teoriu popriet. Napr.
- ak by boli vyrobene tento rok, znamena to, ze uz nemaju skoro nic?
- ak by boli vyrobene N rokov dozadu, aky udajny rok vyroby by znamenal dostatocne zasoby?
Ide o znosku spekulacii a sr.ciek
A tvrdim to snad?
Mozes nam blizsie vysvetlit tu svoju uvahu? A napisat zdroj tejto informacie?
Pod na nas pomaly.
Ak som si napr. kupil Hondu vyrobenu v maji minuly rok, tak ziadne velke haldy Hond neexistuju?
O tom sa vobec neda sporit. Strecha casti budovy urcite poskodena je. To by uznal aj najkonzervativnejsi poistovaci agent.
Pocuj motak. Nepisal si tu vcera nieco o ,,poskodenej streche"? Ty majster ,,kriznik Moskva doplaval vlastnymi silami do pristavu?
Napisem to opat. Co rusak, to klamar a hlupak.
Ake je poucenie? Ze kazdy rusak je klamar a hlupak. Bez vynimky.
Nikolaj, ktory od prveho dna agresie opakoval vseky ruske somariny a podporoval rusku agresiu ako sa len dalo, nam tu po skoro 600 dnoch tvrdi, ako ,,nikdy neodpusti, ze Zelensky znicil Ukrajinu".
Rusko nie je krajina, to je sposob myslenia. Volajte to ako chcete - Debilland, Idiotistan, Mordor...
azda senzacia trva tri dni
Ukrajinu caka deamerikanizacia, denacifikacia a normalizacia
vojna skonci do tyzdna
a nova vlada bude do mesiaca
Bez fotky nikolaj
24.02.2022
Vobec ich riesit netreba. Davno mali byt schvalene. Riesit treba neplaticov vyzivneho, domace nasilie a vzdelanie deti zo socialne slabych rodin.
V chovani Putina a vacsiny statnikov pocas covidu? Rozhodne. Tak posr.ty nebol nikto.
Nie, v mediach nevola po hadzani atomovkami a podobne "kde kto". To sa robi len v Rusku.
Ty nebudes najostrejsia ceruzka v peracniku, vsak?
Rebricek je celosvetovy, horsia krajina v Europe nebola. Este aj Albansko bolo pred Ruskom.
Po 3. SV volaju iba RUSKI propagandisti v RUSKEJ statnej televizii za peniaz z RUSKEHO statneho rozpoctu, za podpory RUSKEJ vlady a okatej tolerancie RUSKYCH regulacnych organov a organov cinnych v terstnom konani (tych istych, co ta za volanie po mieri scenzuruju/pokutuju/zabasnu).
Ano, zato sputnik si praskol minimalne 3x (co je verejne dostupne).
Ty si ten klamar, co tu minule tvrdil, ze ucty nirguna a sankara nemaju ni spolocne?
Zopakujem - co rusak, to klamar.
Je pikantne, ze tieto antivaxerske dristy vedu prave fanusikovia z covidu najpokakanejsieho statnika v Europe (a mozno aj celosvetovo) - zaboostrovaneho a vzdy spravne socialne izolovaneho Putina.
Co rusak, to klamar. Nejdem rozoberat celu genezu, ale cisto k tejto vete:
> Ukrajina bola už pred vojnou vyhlásená za najviac skorumpovaný štát Európe
Corruption Perception Index 2021, umiestnenie v rebricku
Ukrajina 122 miesto
Russia 136 miesto
Skoumpovanejsia krajina ako Rusko v Europe jednoducho nebola. Ani na Balkane, ani na vychode.
Strasne nieco. Predstav si, ze mas genialneho sachistu, ktory zacne utok proti niekomu, kto nic nevie, je neschopny, povahove vlastnosti hrozne, riadiace schopnosti nulove, diplomaticke tiez a este je aj narkoman.
To bude ten Putin pekny trtko, ked je toto vysledok po skoro 600 dnoch.
Odporúčame